Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire könnyű bekerülni a...

Mennyire könnyű bekerülni a BKV-hoz villamosvezetőnek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, legmagasabb végzettségem érettségi (diplomám is lesz még ebben a hónapban), valamint van B-s jogsim. Egy évben ha jól látom 6 tanfolyamot indítanak. Mennyire van nagy túljelentkezés? Illetve konkrétan az előszűrőn milyen jellegű feladatok vannak? Az elején felsoroltak ugye nem alapkövetelmények, hanem előnyt jelentenek az álláshirdetés szerint. Viszont a gyakorlat is ezt mutatja (mert ha a jelentkezők 80%-a ilyen képességekkel rendelkezik, akkor számomra ez nem előnyös)?

jan. 7. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű, hisz nagy a hiány, én jelentkeztem, már a tanfolyamon vagyok!! Pécsről jutottam be, lakhatásban is segítenek, ha gondolod dobok egy telefonszámot aki engem felvett
jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kempingbringas válasza:
100%

Menyit lehet ezzel keresni Pesten?

A munkasszallo milyen?A ceg allja?

jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Injun válasza:
Én most kezdtem a tanfolyamot,de valami brutál nehéz.Szerintem a brigád fele megbukik.
márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!