Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik a kedvenc helyed a...

Melyik a kedvenc helyed a vonaton?

Figyelt kérdés

Mármint nyilván ha van választási lehetőséged, hogy hova ülj, vagy van lehetőséged kiválasztani az IC-n :D


Nekem az IC-n az 1-es ülések a kedvenceim vagy sima kocsiosztályon azok a helyek ami ilyen 3 fős hely, és 1 szék van 2 másikkal szemben.


jan. 8. 14:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Intercity plusz 15, 16.
jan. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A mozdonyvezető ülés :D
jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nyáron a 20-as kocsi, mert ott jól működik a légkondi. A többi másodosztályúban csak légjavító van, ami nem valami hatékony.
jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Budapest Déli - Dunaújváros vonalon, fogalmam sincs, milyen típusú vonaton az az ülés, ami kettes, és az ajtóhoz közel van a vonat elején és végén (a többi négyes, szemközt ülős). Az ajtó felé eső oldalra, a vonat elejére szoktam ülni, az ablak mellé.
jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amelyikre megvettem a helyjegyet és nem ül ott senki, tehát nem kell veszekedni a helyért.
jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!