Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » GKI busz esettanulmánynál mik...

GKI busz esettanulmánynál mik a számítási feladatok és fogalmak, amiket tudni kell?

Figyelt kérdés

Számítások amikről tudok: fékút, követési távolság, reakció idő, pihenőidő

Pihenőidő számítása hogyan van? Feladatban vezettem pl. 2 órát és 15 percet pihentem mennyit vezethetek még vagy mennyi pihenőidő van?


Fogalmak mik vannak?

E-titánban nem nagyon láttam fogalmakat. Itt gyakorin valami just in time-t találtam, de az meg szedintem teherautós.



jan. 12. 16:17
 1/4 kempingbringas válasza:

Szerintem nezd at megint a tananyagot,ott benne van minden.

A piheno ido egy kicsit komplex,azt nehez igy ide leirni hogy mindent megerts.De 4,5 ora vezetes utan kell 45 perc,ezt kette tudod osztani,de az elso szunet csak 15 percnek szamit,hiaba tobbet tartasz.2,5 orat vezethetsz es utana kell egy 30 perces szunet.Ezeket mindenkepp nezd at,mert ez az alap.

jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt így tudom, Kalmár Gábor videója sokat segített megérteni. A tanagyag közben jegyzeteltem, akkor majd átfutom azokat (cirka 500mb anyag)


Csak az egyéb fogalmakra nem emlékszek, hogy lennének. Mármint ilyen specifikus, mint amit fentebb írtam "just in time", ez nem rémlik.

3 betűseket tanuló kártyázom, az is jó módszer.


Rizsázni sajnos nem tudok, talán azért majd vizsgán előjönnek fejben valamik, ha már érdekelnek az autók,meg szoktam róluk olvasni. Nyilván ez édes kevés tudom..

jan. 15. 01:14
 3/4 kempingbringas válasza:
jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
jan. 16. 00:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!