Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha Budapesten élek attól még...

Ha Budapesten élek attól még lehetek határon túli és utazhatok ingyen a Máv járatain és Volánbuszon?

Figyelt kérdés
Lehetett olvasni hogy a kormány bevezette hogy a határon túli magyarok ingyen utazhassanak a Máv és Volán járatain.Én magyar is vagyok meg határon túli is.Igaz, Magyarországon belül lakok Budapesten,de az is a határon túl van ha úgy vesszük.Túl van az ukrán,szlovák, osztrák határon is.Akkor én is utazhatok ingyen?

jan. 13. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha van papírod a fogyatékosságodról, akkor kedvezményben részesülhetsz.
jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindannyian határon túliak vagyunk ha úgy vesszük.Valamelyik ország határán kívül lakunk mi is.
jan. 13. 13:22
 3/4 Seila ***** válasza:
89%
Bocsi, de téged nem lehet követni, nagyon zavaros vagy, mint aki a Holdon élne...
jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Hivatalosan magyar igazolványról van szó. A határon túli kifejezést a sajtó nyomatja, hogy a leggyépésebb is megértse, hogy miről van szó, de úgy tűnik, hiába.
jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!