Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Svájba (Zürich)tervezünk...

Svájba (Zürich)tervezünk menni Budapestről idén nyáron. Mennyibe kerülne egy nappali vonatjegy? Lehet e ott a vadonban sátorozni? Mit érdemes magunkkal vinni a túrára?

Figyelt kérdés
Vannak ott ismerősök akik adnak szállást
jan. 16. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Budapest - Zürich viszonylatban vonatjegyet a MÁV oldalán érdemes venni. Ha korán veszed, akkor olcsóbb és 20 ezer forinttól indulnak az árak egy útra.

[link]

jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

12 óra a vonatút, biztos, hogy nappal mennétek?

Van ez a Kálmán Imre euronight vonat minden nap indul a Keletiből 20:40-kor és másnap reggel 8:20-ra ér Zürichbe, ha nincs késés.

Még nem mentem vele, de hallottam rosszakkat, hogy 2-4 óra késés, ilyenek..

De közvetlen járat és lehet aludni éjjel.

Van hálókocsi, vannak hálófülkék, van 1-2-3-4-5-6 személyes hálókabin. Ha mentek mondjuk 4-en nyilván egy kabinba fogltok, egységár olcsóbb, mint egy solo hálókabin.


Persze van átszállás nélküli nappali Railjet járat is, az ha jól emlékszem "csak" 10 óra alatt ér Zürichbe, de kell?


Én év végén tervezek menni, ha összejön, biztos, hogy az éjszakai vonatozást használom, a máv.hu-n meg meg is találod a jegyárakat:

[link]

márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ja és ha fix, hogy mentek hónapokkal előre vegyétek meg a jegyet!

Mert nem sok hely van és hamar elfogynak, érdemes minél hamarabb megvenni.

márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!