Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bp. - Kaposvár vonalon a MÁV...

Bp. - Kaposvár vonalon a MÁV (IC járat) mostanában mennyi eséllyel késik?

Figyelt kérdés
Kaposváron kevés idő lenne átszállni buszra.

jan. 25. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
26,8%
jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A mai három közvetlen vonat késése sorban: 2 perc, 0 perc, 4 perc.

Az átszállásos utaknál sem volt öt perc késésnél több.

De hogy mi lesz akkor, amikor te fogsz utazni, azt előre megmondani nem lehet.

jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Számottevően nem szokott késni.
jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha 4-5 percet késik, már rohanni kellene, még meggondolom, megkockáztassam-e. (Hagyhatna egy negyed órát legalább a MÁV+Volán.)
jan. 25. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Hova mész? Ott van a buszmegálló az állomás mellett.
jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Justinianus ***** válasza:
55%

"Hagyhatna egy negyed órát legalább a MÁV+Volán."

Nem hagy, a standard átszállási idő 5 perc.

Látod a fenti példában, akkor 13, 15, és 11 órát feleslegesen álldogálnál. Minek? A késések 80%-a 5 perc alatti, nem pedig 11-12 perc.

Ha komolyabb probléma van, akkor úgyis 50-100 percet fog késni, akkor tök mindegy.

jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem rég megkockáztattam, 4 perc késéssel tudtam leszállni a vonatról, sprinteltem a volán épületig, onnan sétáltam gyorsan, mert kifulladt a sprint, és az indulás előtti utolsó percben épp fel tudtam szállni a buszra, más pirosan villogott a kijelzője. Volt egy méretesebb hátizsákom, de ha több cuccom lett volna, vagy gurulós bőröndöm, akkor lekésem. Aki nem tud szaladni, egész biztos lekési. Annyira nincs közel Kaposváron a MÁV- és a Volánállomás, hogy 5 perc elég legyen, az nagyon kevés, kéne a 15perc.
márc. 11. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!