Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan akadályozhatom meg...

Hogyan akadályozhatom meg legjobban, hogy leüljenek mellém a vonaton?

Figyelt kérdés
Antiszociális vagyok és gyűlölöm ha leülnek mellém a vonaton. Próbáltam már mindenhogy szétterpeszkedni, meg minden, de valaki mindig leül mellém................
2010. okt. 23. 19:32
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
68%

Hát.. próbálj meg minél rondábban kinézni:)

de ha nincs több hely a vonaton akkor úgy is beülnek melléd:D

2010. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Menj ICvel lehetőleg ne zsúfolt időpontban, akkor általában úgy adják a jegyeket, hogy senki nem fog melléd ülni. Vagy ha ICvel és első osztályon mégy, akkor ez még valószínűbb.


Esetleg vegyél egy autót.


Vagy állj a folyosón vagy utazz a budiban ilyen speckó igényekkel. :) Nehogy már a többi utas ne üljön le mert te egymagadban antiszociális vagy.

2010. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
11%
Pakold szét a táskáid, meg a kabátod, és csinálj úgy, mintha aludnál. Ha van máshol is hely, az emberek nem fognak felrázni...
2010. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
82%

Ha bőven van ülőhely, vagyis lenne módjuk máshová is ülni, akkor tedd a táskádat a melletted lévő ülésre, és csinálj úgy, mintha aludnál, nem fognak felébreszteni, magától meg senki nem rakja arrébb a táskádat, leül inkább máshová.

Ha tele van a vonat, akkor az egyetlen megoldás, hogy ne kelljen senki mellett ülnöd az, ha te magad állsz. Nincs jogod senkit álldogálásra kényszeríteni, csak mert te egyedül szeretsz üldögélni.

2010. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
77%
Helyjegyes vonaton még arra is van lehetőséged, hogy te magad megvásárolod a melletted lévő helyet is. Tutira nem fog senki melléd ülni.
2010. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
56%
Senki nem szereti, ha melléülnek a vonaton, nyugi, aki mellédül, az se a te két szép szemedért ül oda, hanem azért, mert nincs nagy üres helyen ülőhely. Ennyire ne legyél antszociális, társadalomban élünk, ha nem telik kocsira, akkor tudomásul kell venni, hogy a vonaton nem vagy egyedül. Foglald el magad, ne törődj másokkal. De még barátságok is születhetnek vonaton!
2010. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
77%

Legyél büdös.

De hidd el, mindenki utálja azokat, akik szétterpeszkednek a vonaton. Jobban mint te őket.

2010. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
4%
Locsold vagy morzsázd le a melletted lévő ülést!
2010. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha antiszociális vagy menj gyalog.

A vonat tömegközlekedési eszköt amiben a tömeg szó azt jelenti hogy nem csak te használod.

Tudom meglepő, de más is szeretne oda leülni. Hidd el ha van másik hely még nem melléd fog leülni.

De ha nincs hely máshol igenis le fog ülni más oda, ha tetszik ha nem.

Én is ültem már le így, leszarom ő mit pakolt oda. Egy jegyet fizetett, egy helyet foglaljon...

Marha nagy bunkóság terpeszkedni meg egyebek...

2010. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
63%
Valahol természetes az érzésed, még csak antiszociálisnak sem lehet téged nevezni. Van az embernek egy természetes intim szférája, amibe idegeneket normálisan nem enged be, és hát a tömegközlekedési eszközök felépítése ezt nemigen veszi figyelembe. Én is sokszor a hátam közepére kívánom azt, aki le akarna mellém ülni, de győz rajtam a jó nevelés és jóérzés, hogy mégsem állhat valaki azért, mert nekem kellemesebb lenne egyedül. Általában kompromisszumot szoktam kötni magammal, és igyekszem olyan útitársat kifogni, aki szimpatikusnak tűnik. Mivel busszal járok, van módom meglesni az utasokat, amíg a buszvezetőtől jegyet vesznek. Ha olyan jön, akit végképp nem szeretnék magam mellett, akkor táska az ülésen, én meg az ablak felé nézek, amíg elmegy mellettem; ha jön valaki, akivel el tudok képzelni egy kellemes csevegést, akkor meg azonnal segítőkészen helyet csinálok neki.
2010. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!