Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kiwin keresztül vettem retúr...

Kiwin keresztül vettem retúr repjegyet. Hazafele mégsem tudok akkor menni, de a kiwin nem módosíthatok dátumot. Mi van akkor, ha veszek egy új jegyet hazafele és nem megyek el az eredeti járat foglalással?

Figyelt kérdés
Kiwin keresztül vettem retúr repjegyet. Hazafele mégsem tudok akkor menni, de a kiwin nem módosíthatok dátumot, mert a legolcsóbb jegyet vettem. Kiderült, hogy a hazafele utam (márc 1) nem lesz jó, március 3án tudok haza utazni. A jegyet lemondani sem tudom, mert akkor az egész retúr jegyet törlik. Oda fele EL AL, hazafele wizz air. Mi történik akkor, ha már most veszek egy új jegyet a wizzairnél március 3ra, a március 1 jegyet meg egyszerűen elfelejtem, mintha pl lekéstem volna? Így járok a legjobban anyagilag. Nem fog az feltűnni a wizzairnek hogy két jegyem van ua.ra az útvonalra? Már most meg akarom venni az új jegyet március 3 ra, mert ha március 1 után veszem meg akkor nagyon drága lesz. Lehet ebből bármi bajom?

jan. 28. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A légitársaságok úgy működnek, hogy egy 100 férőhelyes repülőre 110 jegyet adnak el, mert úgyis lesz 10 ember, aki nem tud elmenni. A Wizzair nagyon fog örülni, hogy két jegy árából egyszer utazol.
jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Nyugodtan megveheted.


Amúgy 40-50 euróért lehet módosítani a jelenlegi foglalásodat. Ha ennél drágább volt a jegy, akkor megérheti.

Csak így hogy közvetítőnél vetted, nehezebb az ügyintézés.

jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!