Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért csak 550 forinttal...

Miért csak 550 forinttal csökkentik a Budapest bérlet árát?

Figyelt kérdés
Ez kb annyit fog érni mintha beleöntenénk a Dunába egy pohár vizet.31/F

jan. 30. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Nagy segítség hogy 550 ft-al csökkentik a Budapest bérlet árát
Nem sokra megyünk azzal az 550 forintos csökkentéssel
14 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az élelmiszerek áfáját kéne inkább csökkenteni hogy ne legyen aranyárba a kenyér.
jan. 30. 18:19
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Örülj, hogy nemm emelte a kormány, hanem végre dűlőre jutott Lázár a félnótás maffiózó Karácsonnyal
jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy örülnél, hogy csökkentik. Manapság annak is örülni kell, ha valaminek az árát nem növelik.
jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Csak mellékesen megsúgom, több mint 10 éve a Budapest bérlet ára 10.500 Forint volt, ezt csökkentették később 9.500-ra amit most még tovább csökkentenek. Ha csak az inflációt nézzük akkor 20-25 ezer körül kellene legyen a bérlet ára.
jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
#2 Úgy érted Karácsony végre dűlőre jutott a félnótás maffiózó Lázárral?
jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem emelni kéne a bérlet árát. Már ha előre szeretnénk menni.
jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Muszáj volt, ha akarnak egy olyan bérlettípust aminek a jelentős részét megtarthatják, mert a vármegyebérletből max a negyedét látják, az országbérletből még annyit se, így ha mindenki áttér a vármegyebérletre csődbe mennek. De meg kellett lépniük ezt, mert pont hogy az infláció miatt az embereknek valahol vissza kell fogniuk a költekezést, nekem is a legelső dolog a Budapest Bérlet elhagyása volt, inkább vettem 100 db jegyet még az áremelés előtt, van még belőle 20 amit februárban el kell lőjek, hogy ne menjen kárba. Így hogy jó lesz a vármegyebérlet visszanyertek és valószínűleg nem csak engem, autósokat is át tudnak így ültetni amivel végeredményben akár növekedhet is a bevétel.
jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek a kenyeret megvenni is gondot okoz, azon szerinted hogy lehetne segíteni mégis...?
jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért csökkentették, hogy olcsóbb legyen mint a vármegyebérlet, és, hogy esetleg népszerűbb legyen, de szerintem mindenki Pest megyére fog venni bérletet márc 1-tők 9450ft-ér, amivel egész Pest megyében és majd egész BP-n korlátlanul lehet majd utazni. Míg egy Budapest bérlettel csak BP közigazgatási hatrán belül lehet utazni 500ft-al olcsóbban.
jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Logikátlan az egész és csődbe teszik a BKK-t. Ennek a dupla bérletnek nem szabadna annyiba kerülnie, mint más megye-bérletnek. Szinte megjósolom, hogy lesz ebből gond.
jan. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!