Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi alapján dönti el a BKK...

Mi alapján dönti el a BKK hogy hol milyen busz jár?

Figyelt kérdés

Vannak nagyon jó buszok pl. Volvo 7900 Hybrid, amit nagyon ritkán látok, ha igen akkor olyan helyen, ahol alig használják pl. Rózsadomb, Hűvösvölgy.


És vannak ezek a régebbi buszok, jellemzően olyan úton futnak, amit rengetegen használnak pl. 5-ös busz.


Mi alapján döntik el, hogy mi hova kerül? Nem lenne értelmesebb a jobb buszt olyan helyre tenni, ahol jobban igénybe tudnák venni?


febr. 5. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően persze, hogy igyekeznek a jobb buszokat a fontosabb vonalakra tenni. Csak a 7900 hybrid vonal, főleg a csuklós vonal, egy igazán botrányosra sikerült széria lett.
febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Pont hogy védik, a nagyon nagy forgalmú vonalakon kicsinálják. Nem véletlenül nem jár CAF a 4-6-oson, pedig mehetne oda a hosszú. Bár az 1-es vonal hosszabb, de a járatsűrűség és a telítettség a közelében sincs. Tapasztalatból mondom, mentem rajta a Lehel utcától Kelenföldig (szándékosan kihagyva a metrót, hogy "mi lesz majd ha a középső szakaszt újítják", de végül élesben már nem került bevetésre, mert azóta máshol dolgozom).
febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok benne biztos, hogy a 4-6-os vonalán járhatna a hosszú Caf. Szerintem be sem férne a megállókba.
febr. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, a BKK melyik szolgáltatója adja az adott vonalat, nyilván nem a villamosnál. Arrivás és volános vonalakon 2-3 fajta szokott lenni (ezen a környéken), a BKV-nál meg sem tudom számolni...
febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!