Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pécsről miért nincs közvetlen...

Pécsről miért nincs közvetlen vonat Budapestre?

Figyelt kérdés
Zuglóban szeretnék leszállni és nem találtam vonatot, csak olyat ami átszállásos. Nincs valami ötletetek?

febr. 7. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Zuglo nem azon a vonalon van. Kelenfoldon at, a Keleti Pu-ra megy Pecsrol kozvetlen vonat Budapestre
febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
A Keletiből 1 megálló a hetes busszal.
febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rakás közvetlen vonat.

Csak nem pont Zugló felé, mert az nem esik útba.

febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A Keletibe mennek a pécsi vonatok, Zuglótól 1,7 km-re van.

Zuglóba csak igen körülményesen lehet vonattal eljutni Kelenföldön keresztül, a fél várost körbe kéne kerülni.

febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Az kemény.
febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Jó, én meg Szolnokról szeretnék eljutni a Déli pályudvarra átszállás nélkül. Érthetetlen hogy egy ilyen vonat sincs...🤣
febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Én meg Győrből Rákoscsaba-Újtelepre. Felháborító, hogy nincs közvetlen vonat oda.
febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Bakról köki.. Mi az h nincs közvetlen vonat? Jó ez vicc de akkor is.. (egerszeg, kelenfoldi átszállás)
febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, Szolnokról a Délibe irányváltás nélkül el lehet jutni, de vagy Baja felé kell kerülni, vagy Pozsonyig kell elmenni (vagy a Galánta-Nagyszombat-Pozsony kört kell megtenni valamilyen irányba, majd Komárom felé menni, vagy Pozsonyon keresztül Rajka felé, és az 1-es vonalon keresztül be a Délibe, végig villamosított pályán), vagy Baja-Bátaszék felé kell kerülni, vagy (ez a kedvencem) a Hatvan-Salgótarján-Losonc-Zólyom-Érsekújvár-Komárom útvonalon keresztül.

Ehhez képest a Pécs-Zugló és a Győr-Rákoscsaba gyerekjáték.

febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kelenföldön leszállsz, a kedvedért kiépítették pár éve odáig az 1-es villamost, ami letesz Zuglóban. :)
febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!