Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Göncz Árpád Városközpontnál...

Göncz Árpád Városközpontnál lévő metrónál van sima lépcső?

Figyelt kérdés

Odáig és onnan vissza kellene metróval utaznom, viszont rosszul vagyok a mozgólépcsőn és szeretném tudni mire lehet számítani... a metróról ha le szállok sima lépcsőn is el tudom hagyni a metró megállót vagy csak mozgólépcsővel? Illetve visszafelé is van erre lehetőség?


Köszi! Nem utaztam még arra így nem tudom..


febr. 8. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem van. De lift biztosan van.
febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A metróból sem lépcső, sem mozgólépcső nincs, mivel az aluljáróba lépsz ki szinte, az aluljáróból pedig sima lépcsőn fel lehet jutni a felszínre.
febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van. Sőt, attól függ, merről közelíted meg és merre mész, mert pl. az Újpest felé haladó metróból ha a Váci út nyugati oldala fele akarsz távozni, akkor lefele is, felfele is visz mozgólépcső, cserébe ha ugyanarról a metróhoz igyekszel, akkor csak a rendes lépcsőn tudsz menni. De amúgy más metrómegállókhoz képest baromi pici a szintkülönbség, kb. egy emeletnyi, ne olyan mély megállót képzelj el, mint pl. a Corvin-negyednél vagy a Deáknál.
febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
(Igen, bizonyos irányba az aluljáróból úgy jutsz ki, hogy lefele is, meg felfele is mész, annyira nincs mélyen onnan már a metró.)
febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, sőt leginkább csak az van. 1-2 helyen van csak mozgólépcső is, de az is csak a sima lépcső mellett alternatívaként.
febr. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jajj, de szuper köszi szépen mindenkinek ment a zöld kéz!
febr. 9. 06:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az aluljáróból nem kell lejjebb menni a metróhoz. Az aluljáróba sima lépcső minden lejáratnál visz, egy-két helyen van mozgólépcső. Illetve még az aluljáró egyik feléről a másikra a metró alatt tudsz átmenni, ott szintén van sima lépcső és mozgólépcső is.
febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!