Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bp-i vonaljegyet hol tudok...

Bp-i vonaljegyet hol tudok vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék az automatából az aluljárókban, mert ott mindig 500-an állnak sorba, nem szeretem a tömeget. Jobban szeretem itthonról, átgondolva intézni. Bankkártyát ott főleg nem akarok elővenni, kp-t nem tudom fogad-e. Ha lehet akkor itthonról szeretnék magamnak intézni vonaljegyet. Erre van lehetőség vagy csak automata?
febr. 18. 10:37
 1/6 anonim válasza:
100%
Budapest GO alkalmazás.
febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobban megéri az automatából, mert ott van 10 db-os gyűjtőjegy opció, ami 500 Ft-al olcsóbb, mint 10 db vonaljegy, de azzal egyenértékű. Nem értem miért nem sikerült még mindig megoldani ennek a digitális verzióját.
febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor ha jól értem ez a 10 darabos gyűjtő nem érhető el app-on csak automatából?


App-on csak 10 db jegyet tudok venni külön ami nem gyűjtőben van, és bukok 500 Ft-ot.

Köszi az infót! Ezt jó tudni .

febr. 18. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak a jegyvásárlási lehetőségek.

Néhán vidéki újságárusnál is kapható eszerint.

febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Digitális jegyből van időalapú is, nyilván útfüggő, hogy megéri-e.


Viszont ha csak a környezet miatt nem szeretnél automatákból vásárolni, akkor még az ügyfélközpontokat tudom ajánlani, ezekben valóban kultúrált környezet van, sorszám alapján mehetnek a pultokhoz az emberek, vagyis nem liheg senki sem a nyakadban fizetéskor.


Illetve a részleteket még nem ismerjük, de márciustól a vármegye-napijegy is opció lehet 999 forintért, valószínűleg ez is megvehető lesz interneten.

febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én jövőhéten megyek az még nem március, de köszi az információt.
febr. 18. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!