Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 350 Ft-os vonaljegyeket,...

A 350 Ft-os vonaljegyeket, csak szept 1-től lehet visszaváltani?

Figyelt kérdés

Nyár elején megyek Pestre, de még maradni fog vonaljegyem. Olvastam, hogy szept 1-től nem lesz érvényes, és visszalehet váltani.

De ezért külön nem szeretnék majd felutazni. Nyár elején nem tudom visszaváltani?


febr. 18. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
miért ne lenne érvényes?
febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
2024. 09.01-től még 3 hónapig beváltható lesz nevértéken. Addig meg használd el őket, nem hiszem, hogy betáraztál belőle 10ezer darabbal.
febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Te hány évre előre vásárolsz vonatjegyet??? A múltkor is volt egy kérdés, amiben valaki tucatnyi vonatjegyet akart visszaváltani, azt sem értettem már, hogy minek ennyire előre bevásárolni belőle.
febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1: Azért mert így határozták meg.

[link]


2:

Nem 10 ezer db, hanem 12 db van, amiből használok kettőt, marad 10 db amit nyár végéig nem használok fel, mivel nem lesz dolgom Pesten, nem is érek rá csak úgy felutazni, hogy elhasználjam és nem éri meg szept1-től csak azért felutaznom, hogy visszaváltsam, de annak a 10 jegynek az ára is pénz.


3:

Milyen hány évre???

Úgy tűnik nem tudod, de akkor felvilágosítalak, hogy nem csak Bp-en és környékén élnek emberek.

Tavaly vettem a barátnőmmel egy 10db-os gyűjtő jegyet, amit akkor nem használtunk fel, mert összefutottunk teljesen véletlen egy ismerőssel, akivel elmentünk autóval, így az a 10 db jegy maradt aztán még kaptam 2 db jegyet, egy ismerőstől akinek nem kellett azt a 2-t majd felhasználom júniusban, és marad TÍZ darab jegyem. Amit már a nyáron nem fogok használni, mert nem megyek Pestre, ugyanis Pesten kívül is élnek emberek, akármilyen hihetetlen. És nem, november 30-ig sem tervezek menni, ameddig ezek visszaválthatók lesznek, június eleje után karácsonykor megyek, amikor már a 350 Ft-os jegy nem érvényes. Tehát azt a TÍZ nem évekre előre vásárolt jegyet szeretném visszaváltani, mivel az is pénz.

febr. 18. 22:25
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

"Vonaljegyek visszaváltása


Az utazásra még fel nem használt vonaljegy típusú jegyek – 300 Ft-os kezelési díj ellenében – visszaválthatók az ügyfélközpontokban. Erre addig van lehetőség, amíg a jegyre nyomtatott ár van érvényben, illetve annak változása után még 15 hónapig. (...) 10 darabos gyűjtőjegy visszaváltása csak akkor lehetséges, ha rendelkezésre áll mind a 10 (sorszámozás szerint összetartozó) utazásra még nem érvényesített jegyszelvény."

febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg neten, 5 perc alatt elviszik
febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Képzeld, tisztában vagyok vele, hogy nem csak Bp.-en élnek emberek. Én arra reflektáltam, hogy megveszik méregdrágán a tucatnyi vagy isten tudja mennyi jegyet, amit azt sem tudják, hogy fel fogják-e használni, majd utána próbálják visszaváltani és sírnak, hogy nem megy, nem olyan áron. Mi értelme van ennek, azt nem tudom! Egyszerűbb bérletet venni és azzal nincs probléma.
febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7:

De itt ki vett tucatnyi jegyet?

Szó nem volt tucatnyi jegyről.

kb 10 jegyem van pontosan nem számoltam meg, a sorszámát sem tudom h pontosan megvan e sorban csak olvastam, hogy szept 1 től lehet visszaváltani amikor én nem tervezek menni és nem akarom, hogy elvesszen...

Nekem nem kell bérlet mivel nem voltam 1 éve Pesten, és gondolom aki jegyet vesz neki is jobban megéri, mivel a bérlet egy adott hónapra érvényes a jegy meg felhasználható volt (ezidáig) bármikor...

febr. 18. 23:45
 9/11 anonim ***** válasza:

Rakd fel a marketplace-re, biztos lesz jelentkező.

Kis túlzással már a lyukas zoknijukat is felrakják az emberek.

febr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én voltam az aki augusztus 31.-én betáraztam 100 db jegyet. Még 7 db van belőle, február elején még 27 volt. De most hogy el fogják fogadni a vármegyebérletet már nem lesz rá szükségem, a Volánbusz miatt az eddig is volt, így ellövöm, eddig spóroltam vele.
febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!