Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Azta, nálunk miért nem ilyen...

Azta, nálunk miért nem ilyen a metróállomás? Moszkvai videót linkeltem.

Figyelt kérdés

[link]


Hogy lehetne legalább a roh@dt reklámokat eltüntetni?



febr. 26. 21:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#8 Észérv elfogyott.


#9 Tényleg? Szebb lenne pedig. Az emberek is szeretnek szépen felöltözni, szép lakásban lakni, szép tárgyakkal körülvenni magukat. Ki nem?


#10 Szerinted miért fizetnek jelentős összegeket a reklámokért a cégek? Mi célja a reklámnak?

febr. 27. 17:49
 12/15 A kérdező kommentje:
#1 Az önmagában nézve szép gesztus egy hatalmon lévő vezetőtől, hogy azt a helyet díszítteti, ahol a nép mindennap az idejét tölti. Nem (csak) a saját palotájára költ, nem (csak) a saját szórakozására. (Nem a rendszernek szól ez, csupán ennek a nép számára létrehozott építészeti remeknek.)
febr. 27. 23:00
 13/15 A kérdező kommentje:
Valamint: Moszvában miért nincsenek reklámok???
febr. 27. 23:00
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Nem tudom, hány éves vagy, de érdemes történelemkönyveket és aktuális eseményeket is olvasni.
febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 nem tudom, hány éves vagy, de sajnálom a magadfajtát, aki itt nyilvánítja a boldogtalanságát ilyesmi nem válaszokkal.
márc. 6. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!