Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol találok információt az...

Hol találok információt az erdélyi menetrendekről? Google-ba akárhogy írom be nem találok semmilyen oldalt sajnos Főleg Marosvásárhely környéke érdekelne.

Figyelt kérdés

febr. 27. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha itt Romániában élnél, értenéd, hogy milyen vicces már csak maga a felvetés is. :D De mindegy, nevetek én helyetted is. :D



Buszra ez az egyetlen, amit tudok:

[link]

A Balint Trans a falvakban is megáll, és a soförtől veszed a jegyet felszálláskor. A többiekről infóm nincs.


Kis, csak a környéken közlekedő buszokról nem tudok semmit, pedig itt élek lassan 3 éve...

Mondjuk így belegondolva az otthoni (Bereck - Szentgyörgy) busszal is jártam úgy, hogy nem jött, mert csak, onnantól máshogy járt. Akihez meg nem jutott el a pletyka szintjén tejedő infó, az kapja be...


Vonatnak itt van ez:

[link]

Hogy mennyire naprakész az infó, passz. Ha egy faluban az állomáson nincs ahonnan jegyet venni, ne lepődj meg. Ad a kalauz. És ne felejtsd el hozzászámolni azt is, hogy itt a vonatok egy év alatt 6 évet késnek...


Marosvásárhelyen a városi buszjegy ára 2 lej. A soförtől veszed. Vagy ha az első üléseken ül egy nőci egy köteg jeggyel, akkor tőle.

febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Uh hát szerintem akkor autó bérlés lesz :D

Arra van esetleg tipped, hogy hol lehet legolcsóbban?

febr. 27. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Hova szeretnél eljutni pontosan?
márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!