Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest Go alkalmazásban a...

Budapest Go alkalmazásban a megyebérlet használható internetkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

Szívesebben használnám a budapest go appot mert sokkal jobb a máv appnál, de bkv bérlethez mindig kell nonstop internetkapcsolat valamiért.

Vonaton nincs mindenhol térerő.


Gondoltak erre a fejlesztők, a pest megyebérletet le lehet tölteni és be lehet mutatni net nélkül?


márc. 1. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem, mert már meg se jelenik a jegyeid listája net nélkül. Én maradok a mávosnál, amúgyis megnyugtatja a lelkem, hogy a mávnak fizetek, aztán ők meg valahogy elszámolnak (volt egy vitám a BKK-val kicsit több mint egy éve, azóta nem szívesen fizetek nekik).
márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én pont hogy szívesebben is fizetnék inkább a bkv-nak, bár tudom hogy ez mindegy mert elszámolják egymás közt…. :D


Köszi, remélem egyszer majd eszükbe jut ez azért. :(

márc. 1. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!