Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pest vármegyebérlettel Szolnok...

Pest vármegyebérlettel Szolnok-Cegléd között utazhatok vonaton?

Figyelt kérdés

márc. 13. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Szolnok nem Pest vármegyében van, ezért nem.
márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Abonyig általában nem szoktak szólni de simán el lehet menni Ceglédig is. Nem jön percenként a kalauz.

Igaz nem szép dolog csalni.

márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én attól félek, hogy pont akkor jön😀 és a több ezres büntetésért nem éri meg.


Eddig úgy jártam, hogy Abonyig jeggyel, utána vármegyebérlettel.

márc. 14. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

"Eddig úgy jártam, hogy Abonyig jeggyel, utána vármegyebérlettel."

És eddig a kalauzok elfogadták, vagy megszóltak érte, hogy ez nem szabályos?

márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig csak Abony után jött a kalauz :D Viszont korábban előfordult, hogy már Szolnokon nézte a jegyeket, ezért nem merem bekockáztatni.
márc. 14. 13:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha Abony előtt jön, akkor mutasd fel az Abonyig szóló jegyed és a Pest vármegyei bérleted és megérdeklődöd tőle, hogy mehetsz-e tovább Ceglédig ugyanazzal a vonattal.

Max azt mondja, hogy nem és át kell szállnod a következő vonatra vagy egy helyközi buszra. De megbüntetni ilyenkor nem fog.


A hivatalos oldalukon csak az a kérdés van fenn, hogy nemzetközi utazás esetén a belföldi szakaszt lehet-e fedezni a bérlettel.

[link]

márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szolnoktól az adott vonat első Pest vármegyei állomásáig kell jegyet venni, utána jó a vármegyebérlet. De mindkettővel a felszállás pillanatában rendelkezned kell, csak így szabályos. Az nem működik, hogy csak az egyik van, aztán ha látod hogy jön a kalauz gyorsan megveszed mobilon. Ez nem működik, látják hogy azután vetted, hogy elindult a vonat és pótdíjaznak. De ha a vonat indulása előtt megvetted az szabályos.
márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Justinianus ***** válasza:

"Eddig úgy jártam, hogy Abonyig jeggyel, utána vármegyebérlettel."

"És eddig a kalauzok elfogadták, vagy megszóltak érte, hogy ez nem szabályos?"

Nyugodj bele, hogy szabályos.

márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!