Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vármegye24 napijegyet lehet...

Vármegye24 napijegyet lehet vásárolni a vonatokon a jegyvizsgálótól?

Figyelt kérdés
Annyi információt találtam, hogy buszokon lehet a buszsofőrtől ilyen napijegyet vásárolni, viszont a MÁV-nál csak az automatát meg pénzárt említik. Olyan helyeken, ahol nincs jegykiadás, lehet vásárolni a jegyvizsgálótól vármegye24 napijegyet, vagy csak km alapú menetjegyet?

ápr. 3. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Bármilyen jegyet, bérletet tudsz venni a vonaton.
ápr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezt az értékelések alapján vegyem egy nemleges válasznak?
ápr. 4. 08:41
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, hogy az értékelők hogyan tudják, én már vettem bérletet is a vonaton, ugyanolyan papírra nyomtatják a jegyeket is, nem hiszem, hogy akadálya lenne a napijegy kiadásának.
ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, de ha a felszállás helyén volt pénztár vagy automata, akkor pótdíjjal kiegészítve, talán 2500 Ft ha jól emlékszem. Ha nem volt se pénztár, se automata ott ahol felszálltál, akkor pótdíj nélkül lehet.
ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, csak viszonylati jegyet adunk a vonaton. Pénztár, automata vagy online tudod megvenni.


10+ éve vagyok vjv, sosem lehetett és most sem lehet bérletet venni a fedélzeten. Egy kivétel volt, a diákbérlet,de azt is csak akkor ha kettő táblás megállóhely között szólt.

ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös: Köszi szépen a választ!
ápr. 4. 14:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!