Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Zsebben hogyan szállíthatok...

Zsebben hogyan szállíthatok mágnest?

Figyelt kérdés

Az utazási feltételek között nem találok kizárást a mágnesre.

Vannak itthon nagyon erős mágneseim. Olyan erősek, hogy a lakásban kárt tesznek a tv-ben számítógépekben, ha kb. 20 m-re megközelítem, akkor a telefonban is. Ezt a mágnest hogyan szállíthatom a buszon, a metrón, a villamoson a zsebemben? Tulajdonképpen nem vagyok köteles bejelenteni, hiszen nincs benne az utazási feltételekben.


ápr. 14. 19:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy zsebed lehet, ha ilyen erős mágnest akarsz vinni magaddal. Valószínű el sem jutsz a vonathoz/buszhoz egy ilyennel, mert odaragadsz valamihez.


Egyébként, hogy valami érdembelit is mondjak. Ha nem tiltják, akkor elméletileg szabad (vannak táblák, amit tiltják, de tömegközlekedésen még nem láttam), azonban, ha valamiben kárt teszel vele, akkor jól meg fognak hurcolni.

ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mágnes nincs, legalábbis olyan méretben amit te zsebben vagy táskában elbírnál :D Valamelyik standuposnak volt ilyen előadása ami a mágnes gyüjtőkről szólt, abban volt hogy az emeleten megakadt a lift ahol lakott mert odavonzotta ,de ugye ez humor volt :D
ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A Kőhalminak volt :D
ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!