Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az országbérlet jó a Pesti...

Az országbérlet jó a Pesti közlekedéshez is pl metró troli?

Figyelt kérdés
ápr. 17. 10:01
 1/6 UlfOrmson válasza:
100%
Igen, március 1. óta a Pest vármegye- és az országbérlet érvényes a BKK járatokon is
ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A 30 napos bérlet igen, a 24 órás napijegy nem.
ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kriszpo ***** válasza:
2-es: a 24 órás napijegy nem jó metróra, trolira? :) Évek óta azzal jár a feleségem.
ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 a 24 órás Pest vármegye24 és magyarország24 napijegy nem jó, a BKK saját napijegye természetesen jó, csak baromira túlárazott. Egy 10-es gyűjtőből 7 jegyet kell elhasználnia 24 órán belül, hogy inkább a napijegy érje meg. Ennyit azért ritkán szoktak.
ápr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kriszpo ***** válasza:

5: Bocsánat, én a BKK 24 órás napijegyére gondoltam. Tudom, hogy alapvetően az országbérletekkel kapcsolatos a kérdés, csak a hozzászólás volt kicsit félreérthető.

Vonal 450.-, 24ó napijegy 2500.- Ez azt jelenti, hogy több mint 5 utazásnál érdemes a napijegyet megvenni. Ha Budapesten járunk, akkor a gyerek és én (OMSZ) ingyen utazunk, a feleségem pedig napijegyet vesz, ha több helyre megyünk és több tömegközlekedési eszközzel. A 10-es gyűjtő 4000.- (400.-/db) ez akkor jó ha 2-3 napot vagyunk ott. De mindenkinek megvan a maga "taktikája".

ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!