Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 200E buszra érvényes a BKK...

A 200E buszra érvényes a BKK bérlet Ferihegyi repülőtérig?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert Ferihegyi repülőtéren lesz majd munkám s van érvényes BKK bérletem. Viszont a 100E járatnál tudom hogy 2200ft a vonaljegy.

De a 200E járaton a BKKval lehet utazni végig?



ápr. 19. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érvényes.

A 200E részben egy munkásjárat, és az agglomerációs utasok is jelen vannak a kezdetek óta (amikor még piros 93-as volt a neve)

ápr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A 200E normál áras. És Budapesten belüli tarifa van (annak ellenére, hogy egy rövid szakaszon elhagyja a közigazgatási határt)
ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Liszt Ferenc Repülőtér a neve már egy ideje, de igen, érvényes.
ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oh szuper köszönöm. Ez így máris jobban hangzik hogy a BKK-val is érvényes. s vissza is akkor gondolom. Nem olyan mint a cinkotai hév... hogy a auchanból kell buszoznom vissza mert csak a kórházig szól. :D
ápr. 19. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Hali! Én is itt dolgozom. Te hova jössz?
ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A postához megyek csomag/levél szortírozásra több műszakban. Kedden lesz állásinterjú.

csak mert a előző munkahelyen nem annyira fekszik hogy mindenféle munkavédelmi eszköz nélkül kell építkezéseken dolgozni a világ legrozogább létráival. :D

De válogatni/rendszerezni nagyon imádok s rendet tenni is. Szóval eléggé ajánlották nekem ezt a állást így.

ápr. 19. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Reptéri munkának lehetséges olyan ki előnye, hogy habár Budapest bérlet érvényes rá, kérhetsz rá közlekedés támogatást/juttatást, ha Vecsés a munkahelyvégzésének helyszíne.
ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!