Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem takarítják már a...

Miért nem takarítják már a budapesti hidakat?

Figyelt kérdés
Szándékosan nem a politika csoportban teszem fel a kérdést, kérem ezt vegyék figyelembe a válaszok írásakor! Tegnap autóval hajtottam át az Erzsébet hídon és szabad szemmel is feltűnt, hogy kifejezetten mocskos, rászáradt saras a szép fehér híd. Régen még divat volt a hídtakarítás és nagy nyomású mosókkal takarították a közterület felügyelet emberei, azt hiszem február, március körül volt ez minden évben, de lehet, hogy ősszel is volt egy, ebben nem vagyok biztos. Már ez nem divat? Már erre sincsen pénz, hogy a fővárosban egy nemzeti jelképet, amin több ezren kelnek át naponta tisztességesen letakarítsanak?
máj. 1. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"szombaton a Margit hidat, vasárnap pedig a Petőfi hidat mossák..."

"május 4-én és május 5-én is reggel 6.30-tól 15.30-ig dolgoznak..."

"Budapest megtisztítása május 18-ig tart..."

"Erzsébet híd mellett az Árpád híd, a Váralagút, a Lánchíd, a Zielinski híd, a Szabadság híd, a Margit híd, a Petőfi híd és a Rákóczi híd..."

{ [link]

máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de a 11-es elrontott linkje miatt láttam olyat a divany.hu-n, amit nem biztos, hogy a felhasználóknak szántak :D

[link]

[link]

máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy a Margit hidat mossák, de én az Erzsébet hidat láttam mocskosnak. Azt mikor mossák?
máj. 8. 13:14
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtökön
máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!