Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikor tudom elkapni a legolcsó...

Mikor tudom elkapni a legolcsóbb Flixbus jegyeket?

Figyelt kérdés
Több héttel vagy csak pár nappal az út előtt árulják a legolcsóbb jegyeket? Ha utóbbi, és ezesetben sokáig kivárok, akkor van ebben valami kockázat.

máj. 10. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem szokás manapság last minute akciózni. Én se értem miért, mert még mindig jobb, ha van utas aki kevesebbet fizetett, mint hogy nincs, mert így semmit sem fizetett, a busz meg ugyanannyit fogyaszt akár rajta van akár nem. Ezt több szektorban is észrevettem, például koncertjegyet akartam venni, volt még jópár, de a teljes árát sokalltam. Folyamatosan néztem, hogy mikor akciózzák le, a napján a városban tartózkodtam és óránként ránéztem, de az esemény előtt egy órával se akciózták le, akkor mondtam, hogy jó, indulás haza. Nem tudom mire volt ez jó, mert így nem kaptak tőlem egy vasat se, míg ha leakciózzák mentem volna és fizetek valamennyit, a rendezés költsége pedig ugyanannyi maradt volna (sőt még talán fogyasztok is a büfében).
máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
#11: Azért jobb, mert így még mindig nagyobb a bevételük, mint ha mindenki az utolsó 10 perces akcióra várnának, ráadásul tervezni is sokkal nehezebb. Aki nem engedhet meg magának egy utazást, koncertet az maradjon otthon, ne a leeső morzsákra várjon.
máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27%
#12 Megengedhetném magamnak, de mindennek van határa. Pöttyös túrórudiból is 2020 előtt havi 100+ darab lement, de aztán annyira megugrott az ára (annak ellenére is, hogy csökkent az áfája, de marhára nem követte le), hogy manapság teljesen leszoktam róla. És nem csak én, mert ott szoktak tornyosulni leértékelve, de még így is drágább mint 2020 elején. Maguk alatt vágják a fát, mert így alig fogy, míg ha olcsóbb lenne lehet, hogy egy darabon nem jön be annyi bevétel, de sokkal többen vennék, így összességében nagyobb bevételre tehetnek szert. Ugyanez történt az új helyközi bérletekkel is, baromi olcsó, mindenki azt mondta, hogy csődbe megy a MÁV, de ehelyett annyira megugrott az utasszám, hogy tavaly minden rekordot megdöntött és az olcsó utazás lehetősége mellett még egy picivel nőtt is a menetdíjbevétel.
máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%
#13: Te valami debil vagy...?
máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!