Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesti és környéki tömegköz...

Budapesti és környéki tömegközlekedés megfelel nektek? A külső kertvárosi részekre gondolok!!

Figyelt kérdés
Vitézy Dávid újat hoz nekünk?

#körvasút #villany- / elektromos meghajtás #villamos fejlesztések / villamosvonal #fonódó villamosok #magyarországi villamosgyártás #Dunakeszi, Szolnok járműgyártás
máj. 24. 13:07
A kérdező szavazást indított:
nem
igen
Bízok Karacsony Gergőben
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Agglomerációból járok be vonattal + helyben bkv, elégedett vagyok nagyjából, bár a máv lehetne jobb is.
máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Én teljesen elégedett vagyok. Igaz nem járok tömegközlekedéssel és egyébként is budapesti belső kerületben lakom.
máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Külső kerületben lakok és nem szokott dolgom lenni más külső kerületekben. Sima kampányfogás, hogy járjon busz az M0-án. Olyan félőrültek szavazókra hajt, akik az autójukból akarják megmondani, milyen legyen Budapest tömegközlekedése.
máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vác-Budaörs ingáztam közel két évig (szerencsére nem napi szinten), így azért elég jó tapasztalatot tudtam gyűjteni, én nagyon kevés kivetnivalót találok a budapesti tömegközlekedésben, még a külső, kispesti vagy XVII. kerületi részeken is. Amit én hiányolok, legalábbis szerintem érdemes lenne fejleszteni, az az S76-os vonatokra való jobb ráhordás, ha már a MÁV bevezette ezt a harántjáratot, több olyan kerületi járat kéne, ami segítené ennek az elérését, hiszen a budai oldalra is nagyon egyszerűen át lehet jutni vele és szerintem a hármasmetróhoz is jó csatlakozást ad Újpesten.
máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A XVI. kerület tömegközlekedése tökéletes már most. A H8-as HÉV-en minden héten balhé, keresztirányú járatok nincsenek a kerületben, a 46-os elvisz Újpalotán a semmibe, a kerületet átszelő Rákosról induló vonat amely gyors alternatívát nyújtana Angyalföld, Újpest, Óbuda elérésére a kerületben nem áll meg. Ezért szavazok Karácsony Gergelyre és a DK-ra. ❤️💛💙
máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!