Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Új munkahelyemen kapok bérlete...

Új munkahelyemen kapok bérletet, csak áfás számlával kell megvennem, eddig sosem csináltam ilyet, csak a munkahely címe kell és kész?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontos név, cím és kész.
2010. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Adószámot kérhet még esetleg a MÁV/Volán. Nem baj, ha fel van írva az is. Nem tudom szokták-e kérni, de cég és cég között szoktak adószámot írni a vevőnél is.
2010. nov. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még annyi, hogy kell egy személy neve is? vagy csak a cég neve, címe, esetleg akkor adószáma
2010. nov. 3. 09:20
 4/9 anonim ***** válasza:

név nem kell.


XY Kft.

1035 Bp. Kis utca 2.

1098544-1-12


egy cetlire írd fel ezeket ,add neki oda és akkor nem kell az ablak mögé kiabálni!

2010. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyetlen apró kérdés még, a teljes név kell vagy a rövíditett is elég? csak azért ,mert amikor megvettem, akkor kicsit hosszú a cég neve, és hogy elég e a rövíditett, vagy jobb lenne megkérdezni a céget? ;)
2010. nov. 6. 18:01
 6/9 anonim ***** válasza:

"név nem kell. "


XY Kft.


A Kft. elé mit írtál? Nem a nevet? Akkor kell név, vagy nem kell név? Nyilván nem gondoltam, hogy a kérdező a saját nevére gondol, vagy netán a saját címére.

2010. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!


tanulj meg olvasni:)

főleg a kérdező kommentjét.

arra írtam ,hogy név nem kell.

2010. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jóvanna.
2010. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak nyugalom :)
2010. nov. 8. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!