Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Segítséget kérnék! Hogyan...

Segítséget kérnék! Hogyan jutok el a nyugati pályaudvarról Budapesten a Holló utcába (VII. ker. )?

Figyelt kérdés

Csak egyetlen "kikötésem" lenne, nem utazom metróval.

Villamos, busz, gyalog -ezek érdekelnek és az, hogy kb mennyi időbe kerül oda eljutnom.

Előre is köszönöm a válaszokat!

-max vasárnap estig tudtuk segíteni:))-


2010. nov. 6. 09:52
 1/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
34%
www.bkv.hu
2010. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Mért nem utazol metróval?
2010. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
70-es troli,és séta. a troliig és a trolitól.de nem vészes,kb 20perc. nézd meg térképen,vagy utvonalterv.hu
2010. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Volt merszem azt hinni, hogy egy pesti ember esetleg tud egy rövid útvonalat fejből. Aki meg csak kérdez és aki linkelget az miért ír ide? Tőletek sem kell segítséget kérni az tuti. Utolsónak köszönöm az infót.

Nem kell több válasz. Legalábbis ilyen megnyilvánulások nem kellenek.

2010. nov. 6. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Már ne is haragudj, de én csak érdeklődtem, hogy miért nem akarsz metrózni. Amúgy nem vagyok pesti és én se szívesen metrózok, és azt hittem, hogy ezzel egyedül vagyok, de úgy tűnik mégsem, nem tudom miért kell ezen megsértődni!
2010. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
36%

Teljesen alaptalan és naív feltételezés, hogy "egy pesti ember esetleg tud egy rövid útvonalat fejből"

A GYK nem arra van kihegyezve, hogy a más szak-honlapon meglévő pontos infót közvetítse, pláne úgy hogy határidőt szabtál.

2010. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:D Már meg ne haragudjatok, de akkor ez az oldal arra van, hogy itt vitázzatok és kioktassatok? Egyáltalán nem a kérdésre válaszoltok csak beleköptök a kommentekbe. Legyetek szívesek nagy ívben kikerülni ezt a kérdést, nem KÖTELEZŐ választ adni)) Ráadásul még csak választ sem kaptam Tőletek. Erről annyit.

Másrészről pedig kb ezer embernek írhatnád ezt naponta, mert rengetegen kérnek itt segítséget és nincs ideírva, hogy ezt nem tehetik meg!

Senkit nem hajtanék el így, hanem próbálnék értelmes válaszokat írni a TÉMÁHOZ kapcsolódóan.

Hagyjátok az egészet, nem ezzel kell tölteni egy napos szombat reggelt.

Tiszteletem!

2010. nov. 6. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tényleg metróval lenne a legegyszerűbb, de mivel kérted, hogy ne metrósat írjunk ezért írok egy alternatívát: Nyugatitól 4-6 villamossal vagy ha ez nem jár akkor villamospótlóval elmész a Wesselényi utcáig és ott átszállsz a 74-es trolira a belváros irányába. Ezzel 1 vagy 2 megállót mész leszállhatsz a Nyár utcánál, illetve a végállomáson is (Kiskörút). Én inkább az utóbbit javaslom innen lesz cca. 8 perc séta a Holló utca.
2010. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged!!! :-)
2010. nov. 6. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!