Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁVnál lehet csomagot feladni?

MÁVnál lehet csomagot feladni?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül?
2010. dec. 6. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
a máv nem posta
2010. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Ha a vonatvezetővel meg tudod beszélni, akkor elviszi. Én Volánnal már küldtem le borítékot, mert sos volt.
2010. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vonaton nincs vonatvezető. Mozdonyvezető van de ő sem postás.

Senki nem fog neked csomagot vinni, ismeretlenül pláne nem.

Régen sem nagyon vittek max ismerősnek, illetve sokszor vért vittek, amikor még az IC tényleg gyors volt, és nem voltak végig autópályák. Például Miskolcról Bp-re az IC-vel volt a leggyorsabb vért küldeni ha nagy volt a baj.

2010. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:

"Senki nem fog neked csomagot vinni, ismeretlenül pláne nem. "


Akkor miért vitte le nekem a buszvezető a borítékot??? Ja, nem ismerem. Hozzáteszem, van olyan vonal, ahol rendszeresen látom ezeket a dolgokat, hogy lead csomagot utasnak a kaller, vagy a vezető. Köszönöm, hogy a legnagyobb problémád az volt, hogy nem mozdonyvezetőt írta, hanem vonatvezetőt... Mindenki érti, mire gondoltam, aki olvassa. A kérdező is tuti, hogy érti. aki olvassa

2010. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hivatalosan már nagyon régóta nem lehet feladni csomagot a vonatra. Viszont a mozdonyvezetővel, ha meg tudod beszélni, és még adsz neki pár doboz sört, vagy kólát, akkor nagy esélyed lehet rá, hogy elviszi. (Sőt, vannak olyanok is, akik nem kérnek semmit sem. Lényeg, hogy várják a csomagot a célállomáson.)
2010. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2004 óta nincs poggyászfuvarozás. Ha kisebb a csomag, akkor megkérheted a mozdonyvezetőt, ő néhány csokiért/kóláért/sörért vagy pl. egy 500-asért általában elviszi. Ha nagyobb tárgyról van szó, és van poggyászkocsi a vonatban, akkor a kallert kérd meg, hogy betehesd oda. Ilyenkor ajánlott egy számzáras bicikli-lakat, ezzel le tudod kötni, és el tudod mondani a nyitó kódot annak, aki majd leveszi a vonatról.
2012. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!