Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy ideiglenes diákigazolványh...

Egy ideiglenes diákigazolványhoz milyen fotót kell beadni? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
elég sima papírra vagy előp kell hivatni vagy mi?.
2010. dec. 8. 18:28
 1/8 A kérdező kommentje:
ma büntettek meg csak is azért mert nem volt nálam a diákom pedig révényes bérletem volt, mivel igényeltünk diákot csak a suli nem küldi ki már egy éve körübelül pedig be is fizettük a csekket. ezért mondták nekünk h ideiglenes diákigazolvány igénylése lenne a legjobb, csak hogy ahhoz milen fajta kép kéne. sima nyomtatott fényes stb. ? köszönöm előre is a segétséget felpontozok midennkit!! csak nagyon kéne a válasz.
2010. dec. 8. 18:32
 2/8 anonim válasza:
Nem azért , de szerintem a suliban adnak egy ideigleneset. Sima igazolványképet beviszed nekik és megcsinálják. Gondolom én. Vagy esetleg okmányirodában.
2010. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fénykép kell hozzá, ami igazolványképnek minősül. Vagyis elölnézeti, világos hátterű, teljes arcot ábrázoló fénykép. Nem lehet rajtad sem sapka, sem napszemüveg. Ennek mindenképpen papíron kell lennie. Hogy otthon nyomtatod-e vagy készíttetsz egyet, az már rajtad áll. A mérete - ha jól emlékszem - 25*35 mm-es. Nem kikötés, hogy színes legyen, elég, ha felismerhető vagy rajta. Ha otthon nyomtatod, célszerű az írógéppapírnál kicsit vastagabb papírra nyomni, mert a személyi kártyára fel fogják ragasztani, amit az írógéppapír nem mindig visel el nyom nélkül: Technokol esetén átázik, gyűrődik, foltos lesz, a ragasztóstiftre meg néha úgy rá tud ragadni, hogy mire leszedik, el is szakad.
2010. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

első: ha elolvastad volna figylemesen a kérdésemet tudnád miről van szó. a kép minsőségét anyagát kérdeztem.

második: köszönöm megy a pont!

2010. dec. 8. 18:54
 5/8 Beatrix17 ***** válasza:
47%
Aktot,te szerencsétlen!
2010. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
AZT KÉRDEZTEM H MILYEN PAPÍRRA NYOMTASSAM KI/HIVASSAM ELŐ!! NEM AZT H HOGY FOTÓZZANAK LE.. NEMVAGYOK EKKORA HÜLYE...
2010. dec. 9. 19:19
 7/8 anonim válasza:
lehet, hogy elkéstem, de a sima papírra nyomtatott képet, amit otthon csinálsz magadnak nem fogadnak el szinte sehol. vegyél fotópapírt, ha otthon akarod kinyomtatni
2010. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
későn eléggé:D de nem baj:) azért köszönöm a választ ment a pont :)
2010. dec. 22. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!