Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Na nektek az ilyen buszsofőrrö...

Na nektek az ilyen buszsofőrröl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Felszálltam a buszra az első ajtón ami mellesleg úgy tele volt,hogy levegőt nem lehetett venni elakartam rakni a bérletemet a táskámba ezért megálltam egy pillanatra a buszsofőr előtt gondoltam gyorsan elrakom utána keresek valami helyet.. erre a sofőr rámförmedt szószerint így: TAKARODJ MÁR EL INNEN NEM LÁTOK SEMMIT !..

én csak néztem,hogy ez most hozzám szól így..? utána lenyugodtam befurakodtam tömegbe mondom ne is lássam ezt a mocskot.. ekkor fellszállt egy anyuka a 3 gyermekével egyik az ölében másiknak fogta a kezét a harmadik pedig mögöttük állt, a buszsofőr rájuk kiabált,hogy mutassanak bérletet amikor az anyuka mondta ,hogy egy pillanatot várjon már amíg elrendezi a gyerekeket trágárul elkezdett vele ordibálni,hogy le is lehet szállni erről a k*baszott buszról..


azért ez már kicsit durva nem?


2010. dec. 9. 14:38
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
91%
én a helyedbe felírtam volna a busz rendszámát, és panaszt tettem volna.. ez nagyon nagy bunkóság volt tőle.
2010. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem durva egyáltalán,ilyen az átlag buszsofőr!
2010. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 Réti bubuzér ***** válasza:
80%

Válasz: "Tilos a buszvezetőnek és az utasnak beszélgetnie."

Vagy: "Kussolsz, vezetsz!"

Csak hogy az ő szellemi szintjén is érthető legyen.

2010. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nekem is van egy történetem. Faluból jártam be városba dolgozni. De nagyon hülye volt a buszsöfőr. - Üljenek már le, kiabálta a kormány mögül. De hova, amikor már nem volt ülőhely. Erre a marhája befékezett, és mindenki előre dőlt, de olyan szinten, hogy volt aki a busz első szélvédőjének zuhant. Úgy hogy rakáson volt az a sok ember. Amikor beért a busz, én bementem a forgalmi irodába, hogy ez azért már túlzás. Még volt két hasonló esete, és kirúgták.
2010. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim válasza:
59%
14.46 szituációját elképzelem:D istenem pukkadozok:D
2010. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon régóta buszozom(BKV,DKV,Volán), de ilyet még soha nem tapasztaltam. Mindenféle más taplóságot igen: bagózás a buszban, zene üvöltetése, a belső világítás szándékos lekapcsolása éjjel, az elmaradhatatlan vezetőfülke mellé álló kiskurwák ingyen fuvaroztatása, néhány megálló random kihagyása, indokolatlan késések... De ilyet még nem.

Az ilyet jelenteni kell(járat száma, ideje, sofőr külső leírása, az eset), komolyan veszi a vezetőség.

2010. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem te vagy a hibás, amiért csak "befurakodtál" a tömegbe. Én úgy lebasztam volna, hogy örökre elmegy a kedve a pofázástól ;)

19/F

2010. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hagytam volna szó nélkül a beszólását..Rögtön mentem volna panaszt tenni..és ezt tudomására hoztam volna a sofőrnek is,hogy otthon ordibáljon ilyen alpári stílusban a kutyájával..Simán megmondtam volna neki,hogy most elintézem,hogy munkanélküli segélyt kapjon..
2010. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen ember nem buszsofőrnek való, mindenkinek megvan a saját gondja, de ne az embereken vezesse már, főleg ne olyanokon aki semmit nem ártott neki!
2010. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a veszekedős tipus:)

Egyébként ilyet még énsem tapasztaltam azért is irtam ki mert nagyon felhúzott,hogy így beszélt az emberekkel.Hát sajnos a panasztétel elmaradt de remélem azért valaki más akivel szintén ígybeszélt ez a 'kedves úriember' panasz tesz.

2010. dec. 9. 15:23
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!