Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen címre tudok írni a...

Milyen címre tudok írni a MÁV-nak, ha reklamáló, illetve egyéb hivatalos levelet szeretnék küldeni? Természetesen olyan elérhetőségre gondolok, amire válaszol is valaki; lehetőleg 1-2 héten belül.

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
eszrevetel@mav-start.hu <--erre a cimre tudsz nekik irni és ha egyszer ugy gondolják talán válaszolnak is egy hónap után... de személyesen is tudod öket b@sztatni a Keletiben az irodájukban én is ott veszekedtem velük, nem igazán vannak képben semmiben és sz@rnak bele mindenbe. Nekem ez a véleményem róluk, megkérdezhetem h te mien ügyben keresed öket?
2011. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Nekem pozitív a véleményem a Keleti ügyfélszolgálatáról, bár én is panasszal fordultam oda. De segítettek, és találtunk rá megoldást.

Lehet kedves első emberi hangon kellett volna beszélni, hisz veled szemben is egy ember áll. Tipikus magyar felfogás, hogy borontunk valahová, leordítjuk az ottlévő fejét, majd fel vagyunk háborodva, ha nem segítenek.

Nekem is panaszom volt, nagyon mérges voltam, mégis tudtam normálisan ember módjára beszélni, nem orítozni, és rögtön tudnunk megoldást találni a problémámra, ami azóta meg is oldódott.

Nem azt mondom, hogy te jópofáskodj velük, hisz te vagy a sértett ügyfél, de minden ügymenet gördülékenységét segíti, ha normálisan állsz hozzá...


Amúgy tudom még ajánlani a Deák térnél lévő MÁV-Start irodát, ott is nagyon korrektek voltak, az irodavezető is készségesen segített egy bonyolultabb, csoportos jegy elkészítésében: Előre elkészítették, megrendelték, elintézték amit kell.


Kérdző, mi a probléma, mi lenne a panasz?

2011. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1hsz vok! én normálisan álltam hozzájuk és a "kedves" hölgy aki ott volt ő kezdett el "alpári" módon beszélni velem, nekem egyszerüen ezért nincs jo tapasztalatom velük
2011. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy büntetésről volt szó. Mondhatom már, hogy volt, mert az utóbbi két napban sikerült elintéznem.

A MÁV hozzáállásáról vegyes tapasztalataim vannak, de leginkább negatív; függetlenül attól, h pozitívan, vagy dühödten fordultam hozzájuk. Sajnálom, hogy bármely más "nyugati" országban szívesen utazom vonattal, itthon viszont már 10km-es távnál meggondolom.

Ettől függetlenül köszönöm a válaszokat és a segítséget.:)

2011. jan. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!