Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV ügyfélszolgálatára kell...

BKV ügyfélszolgálatára kell mennem felmutatni a bérletem mert elkaptak az ellenőrök viszont nekem nincs, a haveromét oda tudnám adni mert nem írt rá igazolvány számot. Szerintetek velem ráiratnák vagy elég csak felmutatni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

rá kell írnod a tiedet, mert ha üresen adod be, megint meg fognak büntetni.


egyébként ha kontrolon sincs kitöltve a bérlet, azért is büntetnek.

2011. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Viszont vegyél egy bérletet, azt add oda a havernak, te pedig a haverét a saját igazolványszámoddal be tudod mutatni. Így megúszod a büntetést, és egy hónapig "legálisan" utazhatsz.
2011. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rá kell írni a számot tollal (barátnőmék próbálkoztak ceruzával kitöltött bérlettel, átiratták velük).
2011. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mért mondtad be a valódi neved? mást ha elkapnak mindig kamunevet mond be. következőre ne légy ilyen amatőr
2011. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a ráírás amúgy nem fontos, több, mint egy éve nem írom rá, csak a mávosok szenvednek miatta, ha vonaton megyek vele. BKV-sok soha.
2011. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Mit csináltál végül? Hogy ment? Engem ma büntettek meg...nekem is be kell mutatnom és már megvan, hogy kitől kérem kölcsön, neki sincs kitöltve semmi rajta. Van ilyen radírozós toll, már arra is gondoltam :D Be vagyok parázva, mi lesz. Azért bérletet meg nem akarok venni :S
2011. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10 percig látszó tollal kell kitölteni. Az kb. fél óra alatt "elpárolog", viszont a bemutatáskor teljesen toll hatása van. Egy ilyen toll párszáz forint.
2011. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Húú, köszönöm szépen az ötletet! :D Asszem fogom hasznosítani :)
2011. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Bocsi, de még annyit, hogy hol lehet ilyen tollat venni?? Rákerestem a neten, de nem találok :/
2011. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
www.dilibolt.hu
2011. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!