Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van furcsa, vagy megdöbbentő,...

Van furcsa, vagy megdöbbentő, félelmetes történeted ami valamelyik tömegközlekedési eszközön történ Veled vagy mással s szemtanúja voltál?

Figyelt kérdés

A félelmetes alatt esetleg az értem,hogy valakit megtámadtak vagy téged,vagy kiesett valaki az ajtón stb...

És még annyit ,hogy melyik tömegközlekedési eszközön történt??


Busz

Villamos

Metró

HÉV

Földalatti

Vonat


2011. jan. 26. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Egyik ismerősöm a metrón támadták meg.Először ütni kezdték.Miután eleget ütötték ismerősöm úgy gondolta beadja a halottat.A 2 férfi azt hitte,hogy tényleg meghalt,és elmenekültek(természetesen telefonnal,pénztárcával együtt).
2011. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
2 éve Budafok városháza térnél szinte üres villamoson ellopta egy barna egyed a telefonom :(
2011. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
59%
Az egyik tizenéves barátnőmet a buszon egy pedofil fogdosta még szerencse hogy a busz megállt és ő meg gyorsan leszállt és elfutott:S
2011. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

felszállt valami beteg őrjöngő a trolira, én csak fostam szép csendesen.

a sofőr gondolt egyet, sztem látta, h ennek a fele sem tréfa, és a köv megállónál szó szerint lebaszta a járműről.

több ilyen bkv-s kéne.


és a sutyerák közteresek vagy kik, akik a bérlet miatt aszogatják az embert, azokat inkább a cigányok befenyítésére kéne alkalmazni.


kedves földim, sajnálom a telefonodat... :(

2011. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy fiatal gyerek (17 körül lehetett) veszekedett egy öregemberrel, mert a srác feltette a lábát és rászólt az öreg, hogy vegye le, meg miért nem adja át inkább, aztán addig veszekedtek, hogy már káromkodás lett a vége. Ettől komolyabbat nem láttam még (szerencsére). Egy "balesetnél" is ott voltam, amikor a busz fellökött egy kocsit, aki nem adta meg az elsőbbséget. Hirtelen fékezett a busz, és egyesek elestek, egyik osztálytársamnak a kezéből kiszállt a telefonja és majdnem beesett a csuklóba.
2011. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyméretű utazótáskán ültem, mert nem volt hely, mellettem az ülésen egy abnormális nő volt, és meghúzta a hajamat.


Busz a jelzőlámpán még át akart érni, azután látta, hogy nem ér át, ezért satuzott. Egy nő elesett, mert nem kapaszkodott rendesen, a biztonság kedvéért mentőt hívott a sofőr (hogy ne rajta verjék el a port, ha baj lenne), de horzsolással megúszta.


Középiskolások a busz hátsó részén sört ittak és cigiztek kollégiumba visszamenet.


Abnormális nő valami böszmeséget csinált, megkérdezi tőle az egyik utas.

-Maga normális?

-Nem. (válaszolt a nő)


A kedvencem:

Öreg bácsi bottal felszáll, de nem kapaszkodik. Mondja neki a másik:

-Kapaszkodjon!

-Nem kell, gumi van a bot végén! (ekkor mosolyogtam, mert eszembejutott egy hasonló poén)

Fékezéskor majdnem elesett a bácsi. Hát alig tudtam visszatartani a röhögésemet.

2011. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a sztorikat!

A gumi a bot végén viccet én is ismerem:D

2011. jan. 29. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!