Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szeretnék eljutni a Nagy...

Szeretnék eljutni a Nagy Lajos király útja 157-be (XIV. Ker. Háda turi) a Nyugati pályaudvarról. Hogyan tehetném meg ezt a legegyszerűbben tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. febr. 1. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

1. A körúti kombínóval elmész a Blaha Lujza térig, és onnan a Bosnyák térig valamelyik busszal. (7, 7E, 173, 173E)

2. Metróval az Árpád hídig, és onnan a 32-es autóbusszal szintén a Bosnyák térig. Szerintem ez a gyorsabb.

2011. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leggyorsabb a 4/6 > Blaha Lujza tér > 7E/173E Bosnyák tér vagy 5 busz Nagy Lajos király útja és onnan 1 megálló (mindegy melyik irányból érkezel a villamosokhoz) a 3/62/62A Kerékgyártó utca vagy séta. A metrós megoldás azért nem gyors mert a 32-es elég ritka járat és nem is áll meg a Kerékgyártó utcánál.
2011. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, az 1. vagyok, én a térképen néztem, és mindenhol úgy jelölte, hogy a Bosnyák térhez tartozik az üzlet. Személyesen még nem voltam ott.
2011. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!