Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szombaton dél körül a Nyugatib...

Szombaton dél körül a Nyugatiból a Délibe kell mennem utazótáskával. Metróval vagy villamossal érdemes?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én metróval mennék.
2011. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én a villamost választanám. Sokkal kényelmesebb és nem kell annyit lépcsőzni a táskával.
2011. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen metró. Egyrészt egyszerűbb, másrészt olcsóbb. A metrón elég egy menetjegy és elvisz közvetlenül az úti célig, ha villamossal mész, akkor gyalogolnod kell egy kicsit (Moszkva tértől), ha nem akarsz még egy jegyet felhasználva átszállni egy másik járműre.
2011. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Az nem érdekel, hogy 300 vagy 5-600 a jegy, az a fontos, hogy nehéz legyen eltévedni, lehetőleg elférjek egy nagyobb sporttáskával és mivel nagyobb összeg lesz nálam, örülnék, ha még a déliben is nálam lenne.

2011. febr. 2. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is metróval gyorsabb, és kényelmesebb.
2011. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy villamossal mennék. 4-6 a Moszkva térig, és onnan meg az 59-es vagy 61-es vagy amelyik épp arra megy.

Metrónál az átszálláskor nagy tömeg, sokat kell cihelődni.

Szerintem a villamos jobb választás.

2011. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha villamossal mész, akkor nem két jegy kell, hanem átszállójegy!
2011. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha metróval megy átszállójegy se kell, csak egy jegy :) Mert metron nem kell átszállásnál újat lyukasztani, ezt eltörölték.
2011. febr. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!