Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért a délibe érkeznek a...

Miért a délibe érkeznek a Pécs Budapest IC-k valaki ha tudja írja meg PLS?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg azért, mert a Keleti bőven túltelített, a Nyugatinak is van elég nyűgje (forgalmas vonalakat szolgál ki) és a Déliben volt a legtöbb szabad kapacitás, hogy a Pécs felől érkező vonatokat fogadja.
2011. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ...azért ide tettem fel mert gondolom 100ból 99 ember a szex szerelem kérdéseket olvassa el először te TROLL
2011. febr. 14. 17:30
 3/10 anonim ***** válasza:
MI VAN???
2011. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nem tudom mi bajod volt az első válaszoló válaszával, teljesen leírta a lényeget...
2011. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A Nyugati kizárt, mivel a körvasúton át kb. 20 perccel tovább tart megközelíteni, mint a Keletit. - Ez az útvonal, gyakorlatilag személyforgalomra soha sem volt megnyitva.


Józsefvárosi pu. sem lenne "méltó" - inkább eladják. Kapacitás hiányában marad a Déli.

2011. febr. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, h azért, mert Pécs Pesthez képest délen van
2011. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Soha nem az égtáj határozta meg a vonatok indulási pályaudvarát... Győr nyugaton van mégis a keletiből megy a vonat.

Záhony keleten van mégis nyugatiból megy oda a vonat...

2011. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valóban, a budapesti fejpályaudvarok neveit nem az égtájak határozzák meg. Ezek azokról a vasúttársaságokról (Keleti, Nyugati és Déli Vasúttársaság) kapták a neveiket, amely egykoron építtette őket. Így nem kell meglepődni ilyesféle földrajzi anomáliákon.
2011. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sztem az idióta más választ olvasott és mást kommentelt mert már azt se tudja hol áll a feje

sztem arra reagálhatott, hogy miért ebbe a témakörbe írtad?

pedig iylen kérdés nem is volt

idióták, ha fáradt vagy feküdj le kérdező

2011. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utsó vok, első válaszoló utána kommentre írtam ezt
2011. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!