Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megtudhatják a lakcímemet ha...

Megtudhatják a lakcímemet ha nem adtam oda a lakcímkártyát?

Figyelt kérdés
Ma megbüntettek a buszon, 12000Ft-ra (6 helyett) viszont a lakcímemet nem írta fel mert nem kérte el a kártyát. Ha most ezt nem fizetem be postán jöhet az emelt büntetés?
2011. febr. 26. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
simán jöhet. Le tudják kérni...
2011. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adtál nekik valami iratot? személyi igazolványt esetleg? Ha igen akkor ennyi bőven elég mert a személyi igazolvány számával rögtön ki tudják keresni a lakcímedet..Inkább fizesd be,mert rosszul jár,ha elodázod..Ennek akár a többszöröse is lehet a büntetés ha halasztod.
2011. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Valakitől kérj egy bérletet ami nincs kitöltve és vidd be a befizetőhelyre akkor 2000ft-ot kell csak fizetned.
2011. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem van egy kibúvó!


Most figyelj!


És cselekedj amint tudsz hivatali időben!


Jelentsd be a rendőrségen, hogy elveszett a személyid

(azelőtti dátumot mondj be mielőtt megbüntettek)


Így megúszod egy új személyi igazolvány kiállításának költségével!


Ha pedig küldik neked a felszólítást, hoyg fizess büntetést akkor beviszed a rendőrségtől kapott papírt a személyi igazolványod eltünéséről!


És becsókolhatnak!


Én csináltam már ezt, csak parkolásnál, és nem személyivel hanem rendszámtáblával, és semmi sem lett belőle!


Még a kerékbilincsüket is levágtam és bedobtam egy tóba :D

2011. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 18:47

rossz tanács,ha aláírta a büntetési papírt...

A BKV akkor is perre viszi,és a bíró kirendelhet aláírás szakértőt is,ha tudják igazolni,hogy aláírták a papírt.Abban a pillanatban hogy egy szakértő megnézi a két aláírást,rögtön kiderül,hogy a kérdező írta alá...

Még mindig jobb megoldás amit az előző írt.Kérj valakitől kölcsön bérletet és mutasd be mintha a tied lenne..

2011. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csináltam már ezt, csak parkolásnál, és nem személyivel hanem rendszámtáblával, és semmi sem lett belőle!


Még a kerékbilincsüket is levágtam és bedobtam egy tóba :D


Bravó! Csalni, lopni, hazudni!

2011. febr. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az a baj, hogy nem mindegy mit írtak a csekkre, mert ha nem azt hogy bérlet bemutatás, hanem valami mást akkor 12000Ft is lehet helyből a büntetés. Nem lehet megúszni egy bemutatott bérlet szelvénnyel. Az új személyi nagy ötlet :))) Jót nevettem a kommenten.
2011. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az aláírás meg bárkié lehet, én erősen kétlem hogy írás szakértőt fognak hívni.
2011. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!