Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szoktatok bkv bérletet hamisít...

Szoktatok bkv bérletet hamisítani? Hogyan? Ja és mi oldja a pecsétet róla?

Figyelt kérdés
szép gyerek vagyok :D ja és álmomból felkeltve is mondanám a kamu címem és anyám kamu nevét :D
2009. febr. 18. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

Tisztelt Kérdező!


Nagyra értékeljük a fentebb leírt kijelentését. Az oldaltól lekért IP címet a szolgáltatótól lekérdeztük. Kérjük, hogy további intézkedésig a következő 24 órában tartózkodjon bejelentett lakhelyén. Amennyiben ez nem történik meg, Ön megsérti a Btk. 177/A. paragrafusát.

Az eljárásban megállapított bevételkiesést és az eljárás költségeit az Ön számlájára terheljük.


Tisztelettel:

BKV ZRt. Igazgatósága

2009. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

:D

kérdező! be ne szarj, ez tuti, hogy kamu volt.

2009. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
lemaradtam az első válaszról :(
2009. febr. 18. 20:51
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Pipáld ki a "Szeretnéd a nem hasznosnak bizonyult válaszokat is látni?" felirat melletti négyzetet!


Egyébként a pecséteket jól oldják a klóros fehérítők, pl. a Hypo. Vattapamaccsal kell rányomkodni óvatosan, de egyszerre csak keveset, hogy el ne ázzon a papír. Többször kell néha ismételni. A golyóstoll meg az erős napfényen akár órák alatt is kifehéredik.


Ja, és 20 éve nem volt BKV bérletem!

:D

2009. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőre reagálva:

Az 1978. évi IV. törvény 177/A. § (visszaélés személyes adattal):


177/A. § (1) Aki a személyes adatok védelméről vagy kezeléséről szóló törvényi

rendelkezések megszegésével


a) jogosulatlanul vagy a céltól eltérően személyes adatot kezel,


b) az érintett tájékoztatására vonatkozó kötelezettségének nem tesz eleget,


c) az adatok biztonságát szolgáló intézkedést elmulasztja,


és ezzel más vagy mások érdekeit jelentősen sérti, vétséget követ el, és egy évig

terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

2009. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ja oké látom! valaki nagyon viccces neszórakozz má a lopott telefonokat képtelenek megtalálni... ja és nemkövettem el semmit :D csak érdeklődtem

ha megkérdezem hogyan kell embert ölni mingyárt le is csuknak :D

Hmm hippo jó ötlet! persze fülpiszka! mekkora király:D

ja és nyugdíjas bérletem van. tokmég szerezni :D

2009. febr. 18. 22:02
 7/16 A kérdező kommentje:

és nemértelek , első

ha buszon kamuzok hogy derülne már ki h ki is voltam...

hát ezek a ondó ellenőrök is saját zsebre szívják a turistákat na azok mennek a sittre nem én

2009. febr. 18. 22:08
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
És hogy pecsételsz rá újat?
2009. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

mostmár pecsételnek meg leis matricázzák, a pecsétet valahogy nemistudom beszkennelem retus kinyomtatom valami oanra h rátudjam nyomizni kikell kisérletezni

matricát meg uj bérletet csináltacc arról leáztatod szépen lemosod leoldod a ragacsot aztán ráragasztom szépen de még fejlesztés alatt van

2009. febr. 18. 23:12
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Aztán meg pont az ilyen bliccelő hülye cigányok sírnak, hogy szar a tömegközlekedés!
2009. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!