Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mitől lehet a 2,19,41,47,49-es...

Mitől lehet a 2,19,41,47,49-es villamosokon, és mindenhol, ahol hasonló villamos-típus közlekedik, menthetetlen sörgyár-szag?

Figyelt kérdés
Mástól is kérdeztem, mind érezték, volt, aki úgy jellemezte, hogy olyan, mintha valaki sört izzadna...
2011. márc. 16. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a minap mentem a 47-es villamossal és a 2-sel is, én nem éreztem.
2011. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább fű szag...
2011. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyan izzadtság szag, némi fűszaggal megspékelve.

Amikor először utaztam velük, nyár volt, és komolyan azt hittem, hogy csak izzadtság. De azóta mindig érzem, szóval nem az :)

Azt hallottam, hogy valami kenőanyagnak van ilyen szaga benne, de ez nem biztos.

2011. márc. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én minden nap a 2-essel járok, de még nem éreztem. Lehet, hogy csak megszoktam.


Egyébként a 37-es jár a sörgyárnál :)

2011. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én olyan felmosószeres pisiszagot szoktam érezni :)
2011. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahoj!


Vannak ilyenek az biztos, de a sorozatból közel sem mind ilyen. ICsről van most szó (Ganz Ipari Csuklós), a 2-esen KCsV-k (Korszerűsített Csuklós Villamos) közlekednek javarészt, viszont valamelyik ICs felújításnak (kerekülésesek belülről, onnan lehet megismerni) tényleg ilyen sörgyár-szaga van. Ez a dekoritlemezből jön, ha az értesüléseim helyesek, mert valami ilyen szagú cuccal ragasztották össze a lapokat és párolog ki belőlük...

2011. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a 2-esen szinte alig járnak már korszerűsítettek. Nekem ég a fejem, amikor a turisták felszállnak a csattogó, nyikorgó, büdös villamosra.
2011. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ma utaztam a 49-essel, először engem is vmi kellemetlen szag csapott meg, aztán "felismertem", hogy ez más..
2011. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!