Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » SÜRGŐS! Ma éjszaka mennék...

SÜRGŐS! Ma éjszaka mennék Kolozsvárról Pestre, a Koronával. Meg kell vennem a jegyet előre, vagy ott helyben is meg tudom?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon fontos!!! Telefonszámot meg nem találtam az oldalon.
2011. márc. 25. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem meg kéne venni előre, mert végülis nemzetközi járatról van szó és ott általában előre kell megvenni


lehet, hogy meg tudod venni majd helyben is, mielőtt indul a vonat, de akkor lehet hogy drágább lesz, vagy lehet, hogy meg se tudod venni

2011. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nemzetközi-re nemárt megvenni előre de szerintem ugyan úgy meglehet helyben is.

Nem tudom, hogy a nemzetközi gyorsok hogy működnek vagy is hogy milyen vonat, de szerintem nyugodtan felhívhatod a MÁV-ot is : +36 1 444 44 99

2011. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettetek, kimentem és megvettem a jegyet, biztos ami biztos alapon. :)
2011. márc. 25. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy gyorsvonat, ezért nem kell rá kötelezően helyjegyet venni. Ezért az utolsó pillanatban is meg lehetvenni, természetesen nem lesz drágább (a korlátozott számban kapható akciós jegyek mos nem számítanak). Lehet helyjegyet is venni, de általában van rajta hely.
2011. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!