Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem szállíthat a Tatra...

Miért nem szállíthat a Tatra (T5C5) utast a Nagykörúton (Bp. )?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert Combino jár arra.
2011. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Űrszelvény hiánya miatt.
2011. márc. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Peron miatt. A Combino 2400mm széles és hozzá lettek igazítva a peronok. A Tatra 2490 mm széles és vanak kilógó lépcsői ami miatt terhelve elképzelhető hogy leérhet.
2011. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz szépen! ;)
2011. márc. 27. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azért láttam már Tátrát a Nagykörúton, de utast ő sem szállíthatott, mert kicsivel vastagabb a szerelvény, még a Combinohoz képest is.

Bár én, a Hungária krt.-re leszek kíváncsi, mert hétvégére oda is be akarják rakni az új viliket.

2011. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a Combinot kérdezed, akkor az bőven elmegy a Hungárián. Frel-alá járkált amíg a próbafutásokat teljesítette.

Lényegében modt is közlekedhetne csak a pálya állapota miatt nem engedik.

2011. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legtöbb képpen azért mert a combino vissza tàplàlja az àramot és az 1 villamoson csak kis része képes vissza tàplàlni a felsővezetékbe
2011. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem csak ezek, azért is, mert a combino 6 tátrának felel meg, és 17 jár a 4esen 17 a 6oson.



és, nem lenne elég tátra, de am is a t5c5 nem gyorsvillamos, ellenben a combino és a ganz az az!

2013. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!