Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest Keleti VS Ferihegy 1...

Budapest Keleti VS Ferihegy 1 Buszjárat?

Figyelt kérdés
Nos kirepülök angliába de még sose jártam ferihegyen ( 1iken sem ) és úgy volt h ismerőssel találkozunk aki tudja az utat de végül is 1edül megyek és nem vagyok egy nagy pestismerő. Keletibe fogok kikötni de onnan nemtudom merre induljak max elmejek a nyugatiba de fogalmam sincs onnan hova induljak vagy van e a keletiből vmi busz ferihegy 1re! Pls valaki segítsen!
2011. ápr. 7. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A keletiből nincs, úgy tudsz elmenni onnan Ferihegyre, ha felszállsz 2-es metrora, elmész Deákig, átszállsz 3-as metrora, elmész Kőbánya Kispestig, onnan indul a 200-as busz, nah az megy Ferihegyre :)
2011. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
A Keletitől 7E-vel vagy 173E-vel mész 1 megállót Zugló vasútállomásig, onnan megy vonat Ferihegy 1-re.
2011. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mind2őnek a választ! Melyik útvonal rövidebb? Melyiket javasolnátok inkább? Melyik jobb 1 nem ismerős emberkének pesten?
2011. ápr. 7. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha raersz akkor inkabb utobbit, metro-busz kombo ugyanis 2*320forint, a masik meg busz+vonat, ahol a vonatjegy zuglotol kobanyaig szerintem nincs 320ft.
2011. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

javitas elozohoz: termeszetesen zuglotol ferihegyig.


Mivel Ferihegy 1re mesz onnan nem is kell tovabb menni, ott all meg a vonat.

2011. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keletiből a 178-as busz végállomásárol indul a REA. Repülőtéri Express járat. 1500 forint az utazás. www.weekendbus.hu oldalon kell lennie a menetrendnek.
2011. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!