Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire biztonságos szombat...

Mennyire biztonságos szombat éjjel egyedül vonattal Budapestre utazni? (Szolnok-Budapest vonalon) 20/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet nagyon vészes, de azért legyen nálad valami fegyver (ha a vonaton nem is, az utcán szükséged lehet rá).
2011. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem veszélyes.

Soha nem értettem az ilyen kérdéseket. Mennyivel lenne veszélyesebb egy Sl-Bp vonatút, mint mondjuk egy kihalt sütét kis sikátor? Ráadásul nem 12 hanem 20 évesen...

Szerencsére azért még nem a Balkánon vagyunk......

2011. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
81%

Balkános válaszoló!

Na azért itt BALKÁNON sem ölnek meg senkit a vonaton

ha azzal utazik!Nem kell így hozzáállni...

Minden országban történnek gyilkosságok..

2011. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó csak arra gondoltam hogy szombat este,buliba tartó részeg fiatalok az állomáson is,meg a vonaton is...ráadásul apám ültette a bogarat a fülembe a hülyeségeivel.
2011. ápr. 15. 10:45
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Egy kis cici meg fenékfogdosáson kívül más bajod biztos nem lessz.
2011. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

biztonságos. Ha félsz,akkor keresd meg, hogy hol vannak a kalauzok (elején vagy a végén) és ülj a mellettük lévő fülkébe.

vagy vegyél 150 forinttal drágábbért 1.osztályújegyet.

2011. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Szia, szerintem meg igaza van apukádnak. Éjjel amúgy is több a potyautas, több az italozó ember is, úgyhogy nem alaptalan az aggodalma. Sajnos én meg azt tapasztalom, hogy sokszor olyan, mintha a Balkánon élnénk, én Budapesten járok sokat éjszaka, nem mindig maradok reggelig bulikban. Három év alatt kétszer kiraboltak, mindenemet elvitték, annak örülhettem, hogy nem vertek meg úgy, mint egy barátomat, aki ugyancsak egy buliból jött hazafele a barátnőjével. Az éjszakai buszmegállóban (Blaha) odament hozzájuk négy cigány és kérdezés nélkül pofánverték a srácot, a lány elkezdett sikítozni, neki meg eltörték az orrát és elvitték a 2 db ócska mobiltelefonjukat. A srác 2 hétig volt kórházban. Erről ennyit... És nem csak éjszaka van ilyen, Keleti pályaudvar, fényes nappal egy 8. hónapban lévő terhes nőről rángatták le a táskát.
2011. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél 1. osztályra szóló jegyet, ülj be egyedül a fülkébe, és zárd be belülről az ajtót (az ajtó tetején van egy kis kar, amit ha elforgatsz, kívülről csak a kalauz tudja kinyitni). Én is menekültem már meg így cigányoktól :D
2011. ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem veszélyes szerintem. Én nem szoktam vonattal menni mert ahol lakok ott nincs vonatállomás.


Olyan helyre ülj ahol sokan vannak. Vonatbalesetből nincs sok úgy hogy emiatt se kell aggódnod.


Szerintem menj busszal. Egész kulturáltak a volános buszok és nincs rajta sok cigány.

2011. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer nagyon beszívtam.... egy csapat cigány randalírozott a vonaton, belém kötöttek, el lettem hordva minden g*ci magyarnak, mert csak..... szerencsére amikor éjszakára mentem dolgozni, mindig volt nálam egy gázpisztoly így csak körbe álltak és ugattak, de nem bántottak tettlegesen. Valószínüleg ennek köszönhetem, hogy aznap megúsztam és egyben maradtam...


Ha mész akkor ülj közel másokhoz vagy vigyél magaddal valakit.

2011. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!