Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Metrón szállítható kerékpár?

Metrón szállítható kerékpár?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik, de fontos lenne, mert egyik pályaudvarról át kellene érni a másikra adott idő alatt, és ez leginkább metróval oldható meg. Ha lehet, akkor milyen jegyet kell neki venni? A bkv honlapján nem találtam rendes infót, lehet, én vagyok a béna...

Köszönöm a segítséget!


2011. ápr. 15. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, kivéve ha összecsukható kempingbringa.


(Utazási feltételek címszó alatt:

Kerékpár csak az elővárosi vasút (HÉV) vagy a fogaskerekű járművek kijelölt peronjain szállítható, egy vonaljegy, vagy gyűjtőjegy érvényesítésével, illetve kerékpárbérlettel.)

2011. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, de miért akarod? 10 km-en belül gyorsabb a bicikli, és minden állomás 10 km-en belül van (feltéve ha a kocsik között mész 40-nel).
2011. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Sajnos nem szállítható.
2011. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát, az a gánya, hogy nem vagyok budapesti, és a fővároson belüli tájékozódási képességem nulla környékén van... Belekalkuláltam, hogy marhára nem igazodom ki, és nem annyira király a bicaj sem, hogy 40-nel mehessek vele végig, ha nagyon meghajtom, sík terepen akkor kb. annyi a sebességem. De főleg térképre figyelgetve, meg ilyenek... Tudom, hogy nem egy nagy táv a Délitől a Keleti, de na, nyomi vagyok. :)

Azért köszi a válaszokat!

2011. ápr. 15. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Hát azért nem kis táv a Déliből a Keleti.

De szerintem próbáld meg azt, hogy Kelenföldön leszállsz és vársz egy vonatot, ami Kelenföldről a Keletibe megy.

Győrből 1 és 2 óránként jön ilyen vonat például de a 30/40-es vonalról is jön gyors ami keletibe megy.

2011. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hú, utolsó, tényleg, köszi!!
2011. ápr. 15. 16:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem, sajnos nincs úgy csatlakozás... Akkor marad az, hogy mire megyek, bemagolom az útvonalat... :) Vagy egyéb ötletek még?
2011. ápr. 15. 16:24
 8/9 A kérdező kommentje:
50 percem van átérni, ha pontos a vonat.
2011. ápr. 15. 16:28
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Annyi idő elég gyalog is :)

Ha nem túl forgalmas időszakban mész, felkéredzkedhetsz esetleg a 7-es buszra biciklistől, késő este meg szokták engedni (Kelenföldön). Vagy szintén Kelenföldről indul a 49-es villamos, az Astoriáig visz. Azon is be lehet próbálkozni.

2011. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!