Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kőbánya-Kispest vasútállomástó...

Kőbánya-Kispest vasútállomástól hogyan juthatok el a LEGGYORSABBAN a Széchenyi-Gyógyfürdőhöz?

Figyelt kérdés

Átnézegettem a BKV térképet és több lehetséges útvonal is van:

1.Kőbánya-Kispestről metróval a Deák térig, onnan kisföldalattival a Hősök teréig majd tovább gyalog.

2.Kőbánya-Kispestről metróval a Népligetig, onnan az 1-es villamossal a Kacsóh Pongrác úti megállóig, majd tovább gyalog.

3.Kőbánya-Kispestről metróval a Nyugati Pályaudvarig, majd onnan a Podmaniczky utcából induló 72-es trolival a Széchenyi Gyógyfürdő bejáratáig.

Hiába számolom a menetidőket, inkább kérnék segítséget olyantól, aki gyakorlatban is jobban ismeri a helyi viszonyokat.


2011. ápr. 23. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a metró a leggyorsabb.
2011. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A kökiről vonat majd troli.

Vagy köki vonat be a nyugatiig,onnan 1 megálló az Oktogonig majd onnan pár megálló kismetróval.

2011. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"kisföldalattival a Hősök teréig majd tovább gyalog"

Mióta nem áll meg a kisföldalatti a Szecskánál?

2011. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat mindenkinek.

Elnézést, de nem vettem észre hogy a Hősök tere után van még egy megálló a végállomásig. Nem vagyok budapesti, a térképen keresgéltem a megállókat, és elkerültem a figyelmem a Széchenyi-fürdő megálló.

2011. ápr. 23. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vonat amivel érkezel Zuglóban is megáll akkor ott leszállsz és átszállsz a 72-es trolira amivel a Fővárosi Nagycirkusz megállóig mész.

Ez a leggyorsabb.

2011. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Metrón átszállásnál nem kell új jegy, így célszerűbb az átszállós variációknál. (M3+M1)
2011. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az említett 72-es trolival! Ez gyorsabb, kivéve, ha Kiskunhalas felől jössz, vagy busszal jössz, mert akkor a vonatod (vagy buszod) nem érinti Zuglót. Akkor a metrós megoldás marad csak.
2011. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is a segítséget. Kiskőrös felől jönnénk, és a metró+kisföldalatti variációt bepróbáljuk, mert így a legegyszerűbb és talán a leggyorsabb.
2011. ápr. 25. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!