Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyibe kerül a taxizás...

Mennyibe kerül a taxizás Budapesten? Honnan hová utaztatok, mikor és mennyiért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szegeden taxiztam, ott ha beültél az autóba 500Ft-ról indult az óra, és olyan 10 másodpercenként 50-el emelkedett.
2011. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elvileg az hogy mikor utazol teljesen mindegy, az árakat km-re számolják.


Nagyon sok cég van, mindegyik más díjszabással dolgozik.

A km díj a 200-400 ft/km között mozog, aztán van amelyik ilyen olyan dologra ad kedvezményt (diák, éjszakai, stb...).


Ha a reptérre akarsz kijutni, oda általában minden cégnek van transzfer ára, ami akárhonnan 2000-3000ft.

2011. ápr. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a legolcsóbb és legjobb szerintem a Nemzeti Taxi, eddig mindig velül utaztam, kedvesek, rugalmasak voltak, és nem olyan drága. [link]
2011. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Egyáltalán nem mindegy, hogy mikor utazik.

Éjszaka sokkal drágább a taxi.


Különben függ mindentől: pl attól, hogy csak meglátod és beülsz-e vagy telefonon hívtad.

Általában 400 ft-ról indul és a legolcsóbb km-enként 350 ft, percenként 400 ft.

2011. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nemzeti Taxinál 300 Forint az alapdíj + 140 Forint/km (ez most akciós ár, amúgy törzskártyával 165 Ft, telefonos hívásnál 180 Forint, utcán leintve 240 Forint kilométerenként)

Nekem van törzskártyám, megéri velük utazni, olcsó, és mindig nagyon kedvesek.

2011. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármikor, bárhonnan, bárhová, bármennyiért? Sőt ha betöröd egy bolt kirakatát és megvárod a rendőröket, akkor az őrsre ingyen utazhatsz.
2011. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van egy új taxis cég, nagyon korrekt szerintem. [link] Érdemes kipróbálni. Törzsutaskártyát is adnak, akkor 168Ft/km.
2012. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!