Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A www.vonatosszeallitas.hu...

A www.vonatosszeallitas.hu oldal mennyire pontos?

Figyelt kérdés

www.vonatosszeallitas.hu

A MÁV szerkeszti? Ezeket a terveket meg fogják valósítani? Jól hangzik: www.vonatosszeallitas.hu/terv.html


2011. máj. 10. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy 'egy MÁV-os oldal' (vagyis egy páran, a MÁV-os dolgozók között), de rájöttem, hogy egy vasút fanatikus ember szerkeszti az egészet.

Ettől függetlenül még igaz az ott leírtak, de az emeletes vonatokból nem lett semmi, csak a DB-s bemutatói vonat. Én azért örülnék neki, ha járna, mondjuk a Stadler KISS. Ezt már hazánkban is összetudják szerelni, állítólag már csinálják is (csak nem a magyar piacra).

A többire azért mérget lehet venni, mert ezek mind felújítások, 3G-s IC kocsik már járnak minálunk. Az már más, hogy pontosan mikor lesz belőle valami.

2011. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kocsiösszeállítások 90%-ban pontosnak bizonyultak nálam.
2011. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tegnap 20:45

- nem az induló vonatokról van szó, hogy melyik vonalon, melyik jár, hanem a hivatkozáson szereplő tervekről.

2011. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor tárgytalan, amit írtam. Csak a főkérdést néztem, a kifejtős részt nem.
2011. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösönöm a válaszokat!

(és bocsánat, hogy nem egyértelműen fogalmaztam meg a kérdést)

2011. máj. 11. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!