Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el a belvárosból...

Hogy jutok el a belvárosból BKV-vel a Hungexpo-ra?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy melyik bejáraton kell bemennem, ha van vmi "főbejárat" akkor az lenne a jó.:)
2011. máj. 12. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Metróval az Örs vezér térig, onnan 100-as busszal.
2011. máj. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van főbejárat, a többség ott megy, be meg talán az I-esen lehet még bemenni. De a 100-as busz pont a főbejárathoz visz.

Amúgy jó még a 37-es villamos is, de akkor a Salgótarjáni útnál lévő vasúti híd előtt le kell szállni (fent a dombon van a megálló) , gyalog át a hídon, a vasúti delta vágánynál erősen figyelni, hogy nem-e jön vonat, és ott van lent a BNV.

2011. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én itt dolgozom.

Ha valamilyen nagyobb kiállításra/rendezvényre jössz a 100-as busszal, érdemes figyelni, és ha a III-as kapu nyitva van, ott leszállni. Mielőtt beállna a megállóba a busz, észre lehet venni. Közelebb van a pavilonokhoz. A főbejárat is teljesen jó, ha szeretsz sétálni.


manju

2011. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jövő héten kell mennem valamilyen gépkiállításra.:) Nem tudom, hogy melyik épülben lesz, hol szoktak lenni az ilyen kiállítások?:) Köszi! Sztem marad a 100-as busz. Remélem menetrend szerint jár, mert 10re oda kell érnem.
2011. máj. 13. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Keletiből személyvonat (mindegy, hogy melyik) 1. megálló - Kőbánya felső.
2011. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az utolsó tippet nem javaslom. Ez van a lehető legmesszebb. Olyan, mintha a buszról a VI-os kapunál szállnál le. Lehet, hogy megspórolsz némi időt, mert esetleg nem kell átszállni, de ezt el is veszíted a hosszú séta miatt.


Az a kiállítás akkor a Mach-Tech lesz. Az Örsről pontosan szoktak indulni a buszok. Kiállításkor ráadásul gyakrabban is jár, mint a hivatalos menetrend. Azért számolj rá némi plusz időt az esetleges dugó miatt. Nem biztos, hogy lesz, de inkább hamarabb érj, mint késs.


manju

2011. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert délelőtt elég ritka a 100-as (félórás követés van), és gyakran nem sürítik be, csak kiemelt kiállításoknál, mint a BNV.
2011. máj. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor marad a 100-as.:) Igen, azt hiszem az lesz az a kiállítás.:)
2011. máj. 15. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Megint én vagyok, aki ott dolgozik.

Az "A" pavilonban biztos lesz kiállítás, mert építjük.


Itt egy térkép. Meg tudod nézni, hogy miért javasoltam a III-as kaput.

[link]


manju

2011. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!