Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha az van kiírva, hogy alacson...

Ha az van kiírva, hogy alacsonypadlós busz jön, akkor miért nem az jön?

Figyelt kérdés

Vagyis miért írják ki, ha nem tudják teljesíteni?

Babakocsival közlekedek, direkt ki szoktam nézni, hogy mikor jön alacsonypadlós busz, és felháborít, amikor mégse olyan jön.


2011. máj. 16. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
ezvan!
2011. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert lehet,hogy az alacsonypadlós lerobbant,és helyette küldenek egy nem alacsonypadlósat.Szerintem ez jobb,minthogy ne jönne semmi...
2011. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tubarózsa ***** válasza:

sok társaság a táblára kiirja h ez csak tájékoztato jellegű! és igen van olyan is sokszor h a forgalmista/diszpécser nem tudja máshogy megoldani h ne maradjon ki a járat csak ugy h magaspadlóst küld.

21N

2011. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kamu dumát basszus :D A másik kérdésedben azt írtad direkt a magaspadlós buszra szeretsz felszállni... Beteg vagy vagy unatkozol?
2011. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet forgalmi oka: az a busz ami éppen akkor odaér esetleg még az előző járat, csak dugó miatt késik.


Lehet műszaki ok miatt: az alacsonypadlós lerobbant, illetve az is lehet hogy mondjuk éppen betették valahova pótlóbusznak, ahol még nagyobb szükség van rá.

2011. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még kerekesszékkel megértenélek, de babakocsival? Elkényelmesedtek az emberek. Én is elvagyok a babakocsival, pedig itt a faluban csak magaspadlós buszt láttam még, sőt, még nagyon hely sincs a kocsinak, mert nagyobb távolságról jönnek átutazóban a buszok, nem elővárosiak, hanem igazi távolsági buszok, mégis megoldom, és nem hiányzik az alacsonypadlós busz...
2011. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt a kérdést nem én írtam ki.


Hát épp ez az, hogy ha kerekesszékes várja, akkor ő hogy oldja meg, ha mondjuk óránként kellene 1 alacsonypadlósnak jönnie, és akkor se az jön.

Nem arról van szó, hogy el vagyok kényelmesedve, hanem arról, hogy nem épp a legkönnyebb egy 15kg-os babakocsit, plusz benne az 5-6kg-os gyereket egyedül emelgetni.

Dugóba nem kerülhetett, két megállóra az indulástól szoktam felszállni.

2011. máj. 16. 20:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Kib@szàsbol. A diszpecsernek is kell valami szorakozas.
2011. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!