Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Déli pályaudvarról hogyan...

A Déli pályaudvarról hogyan juthatok el legkönnyebben az Alkotás utcai villamosmegállóig (61-es)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy valahol a közelben van, de könnyen megtalálom? Merre induljak, ha kijöttem a vasútállomás épületéből?

Sajnos, nem vagyok ismerős Bp-en...:(

Köszi!!!


2011. máj. 20. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Alkotás utca a Déli pályaudvart határolja a felső oldalon. Magyarul ha déli felsőhöz indulsz és kilépsz a déliböl akkor máris az Alkotás utcában vagy, a villamost pedig nem fogod eltéveszteni.

Minden bizonnyal van tábla "Alkotás utca" felirattal.

2011. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kijösz az állomásról.

sőt

leszállsz a vonatról .. elindulsz a vonat mellett.. szemben lesznek a jegypénztárak .. elötte egy nagy széles lépcső.. azon le.. lesz egy kisebb tér .. ott kell elfordulnod balra .. az az út amit látni fogsz az az alkotás útja .. ott megy rajta a villamos .. ott már nem okozhat nehézséget megtalálni a megállóját

2011. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha a 18 villamot találod akkor forduljmeg és a másik irányba menj.
2011. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sokat segítettetek!
2011. máj. 20. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!